Junior dos Santos walczył z uszkodzonym kolanem

13 Listopad 2011
Junior dos Santos walczył z uszkodzonym kolanem

Przyszedł czas, aby spojrzeć sobie głęboko w serce i zadać uczciwe pytanie: „Czy byłem dobrym człowiekiem?. Zapytacie – dlaczego? W jednym z wywiadów przed UFC, Junior dos Santos powiedział:

„Kiedy jesteś dobrym człowiekiem, spotykają cię dobre rzeczy.”

To, plus trochę więcej wysiłku wystarczyło, żeby sobotni wieczór należał do najpiękniejszych w życiu dla młodego Brazylijczyka. Jednak tylko nielicznie byli świadomi, że jeszcze kilka dni temu Junior ledwo chodził a wczorajszy występ stał przez moment pod dużym znakiem zapytania. On jednak nigdy się nie poddał.

Okazuje się, że nowy mistrz na jedenaście dni przed występem doznał urazu kolana. Dokładnie, chodziło o naderwanie łękotki. Jak dowiadujemy się z wywiadu poniżej, dos Santos natychmiast udał się do lekarza z prośbą o pomoc w uratowaniu życiowej szansy. Kontuzja zdarzyła się podczas jednego z treningów jiu-jitsu. Junior próbował przetoczyć sparringpartnera i wykręcił kolano w nienaturalny sposób. W ruch poszły lekarstwa i zastrzyki. Czas do samej gali, Brazylijczyk spędził na fizykoterapii. Więcej szczegółów dowiecie się oglądając wspomniany wywiad.

Komentarze