Kulisy powrotu Fedora w obiektywie Vitalskills

25 Listopad 2011
5

O ile sam film nie jest jakoś nieziemsko zrobiony, przedstawia kilka „insiderów”, na które warto zwrócić uwagę. Nie tylko pokazuje Ernesto Hoosta w szatni „Ostatniego Cara”, ale też kilka ujęć z Moskwy, wejście, którego nie było widać na wszystkich nagraniach z walki w Internecie czy inne momenty z konferencji lub sprzed samej walki. A na koniec kilka fragmentów z treningu, które pokazują jak fajnie można się ruszać w wadze ciężkiej. W środku posta z kolei umieszczam dla fanów Fedora starsze nagranie przedstawiające jego sparring w boksie. Ostatnio na media treningu przed KSW widzieliśmy poprawiony boks jednego z polskich ciężkich, tutaj zobaczymy, jak wielka przepaść wciąż dzieli go od rosyjskiej legendy MMA.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ckansjd
ckansjd
9 lat temu

sorry ja tu takiej przepaści nie widze. Fedor technicznie nawala gorzej niz Pudzian ( na oślep praktycznie ) a pudzian przed KSW 17 znacznie sie poprawił technicznie co widac nawet porównując go z Legendą MMA

hahaha ale to jest niezłe Fedor trenuje juz pon 20 lat a Pudzian 2 lata po chuj takie porównania?

Gomi
Gomi
9 lat temu

Trochę śmiesznie porównywać Fedora walczącego już kilkanaście lat z Pudzianem. A ten kolo w gajerku faktycznie potężny, Aleks przy nim jak chłopczyk wygląda;)

Nita
Nita
9 lat temu

wielki ten kolo z ochrony co wyprowadzał Fedora

Paweł
Paweł
9 lat temu

Eee co do boksu to i tak najlepsze są jego akcje kiedy puszcza serię kilkunastu cepów. Co prawda kilka razy został trafiony mocno przez to, ale to wygląda mega zajebiście, a jak dobrze trafi to koniec walki.