Liczby, statystyki i bonusy po UFC on FOX

13 Listopad 2011
Liczby, statystyki i bonusy po UFC on FOX

Statystyki z Areny.
14019 zgromadzonych widzów i 1,1 mln. dolarów wpływów prosto do kasy. Dla porównania, UFC 121: „Lesnar vs. Velasquez”, które odbyło się w tej samej Honda Ceter Arena, wygenerowało zysk 2.370.070 mln. dolarów i zgromadziło 14.856 tysięcy fanów.

Bonusy.
Podejrzewam, że Dana mógł być wściekły, że tak ważna walka, skończyła się w zaledwie 64 sekundy, uzyskując rekord najkrótszego main eventu w historii UFC. Zastanawiam się więc, na ile prawdziwy był uśmiech Dany, wręczającego dos Santosowi czek na 65 tyś. $ za nokaut wieczoru. Na ile był zły, że tak niesamowita walka jak „Guida vs. Henderson” była całkowicie za darmo? Tu oczywiście również po 65 tyś. $ dla obu Panów, za walkę wieczoru.
Na dokładkę wspomnę o Ricardo Lamas, gdzie idealnie sprawdziła się zasada „niewykorzystane sytuacje się mszczą”. Cub Swanson był pliski założenia duszenia gilotynowego już w pierwszej rundzie. Blisko a jednak tak daleko, bo już w drugiej rundzie Lamas odwdzięczył się pięknym duszeniem trójkątnym rękami i wyrwał przeciwnikowi czek z 65 tyś. dolarów bonusem za poddanie wieczoru.

Komentarze

  • Beier

    Ogólnie byłem zainteresowany Main Eventem. Byłem pewien, że walki przed walką wieczoru w 90% dojdą do decyzji.

  • TD

    W sumie pięć walk zakończonych przed czasem. Nice!

  • HadHod

    Czyli bilety były 2 razy tańsze. Ciekawe jaka była widownia przed telewizorami.