MMAnews na UFC 138 – UPDATE

05 Listopad 2011
MMAnews na UFC 138 – UPDATE

Ok, pora rozpocząć mały „hype” przed galą. Po 300 kilometrowej drodze samochodem na lotnisko do Rzeszowa, spotkałem się z Saku i dalej kontynuowaliśmy podróż już razem. Połowę lotu zajęło mi śmianie się z Saku, próbującego wyłączyć – swojego dojechanego przez życie – Iphone’a.

Po przybyciu do hotelu już tylko prysznic i łóżko. Wstaję niewyspany, bo pięciokrotnie zbudzony potwornym chrapaniem „S”. Śniadanie w szwedzkim stylu wynagradza mi te trudy. Niedługo wybieramy się na „Questions & Answers” z Rashadem Evansem. Oczywiście w polskim stylu, przejmiemy mikrofon taranem i spróbujemy zadać zawodnikowi kilka pytań. Ktoś chciałby zapytać Rashada o coś konkretnego?

UPDATE w środku.

Mieliśmy sporą nadzieję uploadować nasze materiały wczoraj, ale z powodów technicznych, zrobimy to dzisiaj. Jak każdy wyjazd, ten także nas sporo nauczył i wiemy jak być w 100% gotowym przy okazji kolejnego, tak dużego wydarzenia.

Na pewno ogromnym, pozytywnym akcentem jest posiadanie oficjalnych wejściówek prasowych. Wszystko wydaje się wówczas takie proste i na wyciągnięcie ręki. Kiedy wchodzisz na ważenie i spoglądasz za siebie widząc płot, który trzyma fanów w bezpiecznej odległości, podczas gdy ty, swobodnie maszerujesz pod samą główną scenę, wiesz, że było warto przejść przez te wszystkie przygody po drodze. Powód dla którego nie udało się uploadować materiałów jest całkiem prozaiczny. Całkowity brak dostępu do internetu w miejscu ważenia. O dziwo, nawet jakikolwiek zasięg sygnału sieci komórkowej był prawie niemożliwy.

Po ważeniu udaliśmy się coś zjeść. Koło nas siadła trójka Anglików w wieku od 40 lat, sporo w górę. Każdy z nich obowiązkowo w koszulce Tapout. Chłopaki mocno zazdrościli naszych darmowych wejściówek za kulisy, podczas gdy ich bilety kosztowały grubo ponad 200 funtów każda, co nawet dla nich było niemałą sumą (w sumie koło 1200 zł od osoby). Jakież było nasze zdziwienie, kiedy zaczęliśmy z nimi rozmawiać o MMA. Ich wiedza była naprawdę imponująca i mogliśmy z nimi porozmawiać niemal na każdy temat. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że nie daleko Joe Rogan będzie miał jedno ze swoich „stand up show”. Nie skorzystaliśmy jednak i szybko udaliśmy się do hotelu w którym przebywali zawodnicy. Nie przeliczyliśmy się, udało nam się złapać kilka liczących się person, ale o tym w tematach wyżej.

Dzisiaj największa atrakcja wieczoru, czyli gala. Poniżej rozkład miejsc na angielskiej LG Arena. Spójrzcie tylko gdzie będziemy siedzieć (oznaczone na czerwono). Miejsca pod samym oktagonem i prawdopodobnie zaraz koło miejsca z którego wychodzą zawodnicy. Nie mamy czapek i szalików z napisem POLSKA, ale i tak będzie zaje*****e.

Komentarze

 • Nita

  spytajcie sie ile wnosi kg do klatki

 • gumtree

  Mozecie zapytac czy nie ma czasem ochoty na przejscie do kategorii 185lbs w przyszlosci. Ale Wam fajnie!! Pozdrawiam.

 • chu

  Nie sądzicie że jest to najsłabiej obsadzona gala ostatnich lat?? Jak tak słaby zawpdnik jak Leben może dostawać walke wieczoru?? Baardzo słaba gala, jestem mocno zawiedziony!

 • Beier

  Czy nie wk****a się, że cały czas odkładają jego walkę o tytuł.

 • F. Georgiew

  Gala jest jedna ze słabszych w roku, ale na pewno nie wszechczasów. Leben dostał walkę, bo niesamowicie nakręca PPV, jest legendą TUFa, a to, że jest słaby powiedz Wanderleiowi, Sexyamie, Rivierze czy Santiago 😉

  To jest przewrotna taktyka MMAnews. Teraz damy czadu w Birmingham i nie będzie problemu z akredytacjami w Szwecji, Niemczech itd. 😉 UFC w Europie już nie odpuścimy 😉

 • Riro

  Pytań nie mam do Rashada, ale gratulację za zebranie redakcji i wspólny wyjazd. Rządzicie!

 • WujekCiasto

  Powodzenia!!!

 • pavulon

  gratulacje!

  Widzę, że przyjemne tym razem idzie z pożytecznym.

  Zapytajcie Rashada jaką działkę dostaje z ppv