Najbardziej epickie promo w historii MMA…

10 Listopad 2011

Lepiej od razu załączcie najwyższą rozdzielczość i podłączcie słuchawki, a Wasz pierwszy raz będzie wyjątkowy i niezapomniany. Mówię poważnie. Po nim nastąpią dziesiątki kolejnych, w tym te kiedy będziecie pokazywać ten film dziewczynie, rodzinie, na imprezach, znajomym na facebooku… Dwie minuty, które uciszą wszystkich gości od „tarzania się homoseksualistów po ziemi”. Dwie minuty, które uciszą ludzi nie potrafiących pogodzić oglądania boksu z oglądaniem mieszanych sztuk walki. Nie żartowałem z tymi słuchawkami i rozdzielczością.

Komentarze

 • Zenobi

  Mocne! Każdy element dobrany nieprzypadkowo

 • KnockOut

  Takie pytanie odnośnie tego trailera …. kim jest ten gość który niepochlebnie wypowiada się na temat mieszanych sztuk walki i UFC ? BTW promo miażdży !

 • F. Georgiew

  Bob Arum, właściciel Top Rank, ekipy promotorskiej ze świata boksu. Robił na kasę Floyda Mayweathera, a teraz mówi, że jego walka z Pacmanem by się nie sprzedała (lol lol lol). Krytykuje MMA, Dana White oskarża go o zabijanie boksu. Typowy stary weteran od układzików, który nie nadąża za zmianami i nie jest w stanie wprowadzić boksu w XXI w.

  To taki subiektywny portret Aruma. Chcesz obiektywnego, to wygoogluj jego nazwisko 😉

 • TD

  Się podjarał Franek w opisie… właśnie dlatego jest w MMAnews 🙂

 • wakaszimazu

  Dla mnie bezkonkurencyjne było jak na razie promo do walki Shogun vs Machida 2. To jest niezłe ale tamto mnie zabiło.