Nos Cung’a Le znoszący złote jajka

23 Listopad 2011
Nos Cung’a Le znoszący złote jajka

Jak większość z Was, my również byliśmy pod wrażeniem ostatniej walki Wanderleia Silvy. Kolana z klinczu i kilka innych uderzeń z arsenału Brazylijczyka, to to, co przez lata czyniło go najpopularniejszym zawodnikiem na świecie. To właśnie te techniki, których byliśmy świadkami w ubiegły weekend, zmieniały twarze jego przeciwników nie do poznania. W wywiadzie dla mmaheat.com Wanderlei skwitował nos Cunga Le słowami:

„Teraz, z takim nosem, Cung będzie zarabiał w filmach prawdziwe pieniądze, ponieważ wygląda jak prawdziwy fighter.”

Dzień później Cung Le przesłał na twitterze fotkę.

Coś w tym jest. Jet Li jak się patrzy.

Komentarze

  • MMAniak

    Ja jestem szczęśliwy, że Axe Murderer zdołał się odkuć! Wygrana w bardzo dobrym stylu. Widziałem Wanda z przed lat, widowiskowa walka ubarwiona kolanami i dobrymi kontrami! War WAND !!

  • Tomek

    Cung przesłał tę fotkę z podpisem coś w stylu, że bardziej go boli tył głowy niż twarz i sędzia powinien bardziej zwracać uwagę na niedozwolone techniki. Cung zawalczył słabo, jego najgroźniejsza broń, czyli kopnięcia nie były ani dynamiczne, ani silne, ani celne. W zwarciu były szanse na rzuty i obalenia i tu też lipa… Cóż, kariera aktorska chyba wyklucza przygotowania i walki na profesjonalnym poziomie. Wanderlei obrał dobrą taktykę i głównie to przyczyniło sie do wygrania walki. Bo dla mnie do formy sprzed lat to mu daleko… Ale również cieszę się z powrotu Wanerleia 🙂

  • dsa

    dokładnie – Wanderlei nie ma formy już od kilku lat i bardzo wątpliwe, że jeszzce wróci do niej