Rafał D. aresztowany za podejrzenie o handel narkotykami

15 Listopad 2011
Rafał D. aresztowany za podejrzenie o handel narkotykami


Powyżej, czarny pasek przysłaniający oczy podejrzanego. Duży pasek bo i oczy były duże…

Kolejny rewelacyjny news, stawiający polskie MMA w niezbyt pozytywnym świetle. Gazeta Wyborcza opisuje całe zdarzenie w które wplątany był Rafał D., niedawny przeciwnik Aleksandra Emelianenko, który ostatecznie do Polski nie przyleciał a cała gala rozpadła potem się jak domek z kart. Teraz okazuje się, że „kariera” polskiego zawodnika również nie ma się najlepiej.

Na samo wspomnienie nazwy gazety, która to opisała, mamy mocno mieszane odczucia co do całego zdarzenia, które równie dobrze mogłoby być aresztowaniem za nielegalne zgromadzenie, tudzież inny shit, znając sposób działania mediów. Podobno „latały” granaty ogłuszające, szczekały psy policyjne i w ogóle. Poza tym Wyborcza (KLIK) używa bardzo chwytliwych haseł nijak mających się do rzeczywistości, ale najważniejsze… mieli newsa. Whatever! My jedziemy z dobrymi newsami!

Komentarze

 • Tapoutdeal1989

  Jak widać napakowani waleczni goście którzy są w każdym mieście zadymiarze bijący dzieci na dyskotekach poczuci gangsterzy niby gangsterzy są zwykłymi dilerami ten nie jaki rafał d jest bardzo podobny do rysopisu takiego człowieka czasem motywacja do treningu bierze się ze złych doświadczeń nie jeden zawodnik mma był bity w szkole knajpie na imprezie coś chyba w tym jest teraz ma bagaż doświadczeń i wie po co się mścić i tak bym ich połamał czy to ma sens jak myślicie .

 • F. Georgiew

  Ciekawa analiza psychologiczna panie Tapoutdeal 😉

 • elfafikos

  zenujacy opis, naprawdwe, rzeczywiscie bogu winny sportowiec zatrzymany w imie policujnego spisku, podchwyconego przez propagande „GW”.Do wyroku sadu on jest niewinny, ale jesli naskrabal to daj mu Boze kilka lat odsiadki, jesli nie daj mu wolnosc.Ale to on niszczy dobre imie MMA, nie Wyborcza!!!

 • F. Georgiew

  Najśmieszniejsze jest to, że każdy przeczyta to tak jak chce.

  Jeden powie, że wjeżdżamy na zawodnika, bo „czarny pasek zakrywający duże oczy”, drugi powie, że go bronimy, bo nie potępiliśmy, trzeci powie, że w ogóle nie powinniśmy o tym pisać. Itd.

  Jeśli ktoś chce poznać dokładny przebieg wydarzeń, niech zajrzy do załączonego linku. My informujemy mniej więcej co się stało, bo może kogoś to obchodzić. Nas w tym przypadku nie obchodzi, śmieszą nas za to cytaty w stylu „brutalne walki bez zasad w klatce” itd.

 • Riro

  Uszol z jego przeszłością? Nic dziwnego. Z pewnych rzeczy się nie wyrasta bo i po co, skoro przynoszą zyski.

 • TD

  Tak jak mówi Franek, tekst jest o zabarwieniu satyrycznym, bo nijak nas to nie obchodzi. Myślałem, że da się to wyczuć na milę czytając newsa. Chyba zacznę wrzucać emotikony…

 • pavulon

  Dobra robota, nie kurzy się…

 • WujekCiasto

  Po kolesiu-Polaku,ktory ma SS wydziarane i zoldaka niemieckiego to sie mozna wszystkiego spodziewac-nawet tego co Breivik zrobil.Nigdy mu nie kibicowalem i dla mnie to zadna strata.Franek a co do krytykowania-niektorzy lecza tak swoje kompleksy i nic na to nie poradzisz-cza sie przyzwyczaic :))).

 • Zenobi

  Nie jest to wielka strata dla mma

 • KnockOut

  A mnie śmieszą wasze komentarze… jeszcze nie dawno gdy miał się bić z Aleksem większość z was mu kibicowała trzymając kciuki i takie pierdoły a wystarczy że pojawi się jakiś news oczerniający jego osobę i co drugi na niego bluzga. Nie wnikam czy to prawda czy nie bo to nie moja sprawa. A co do was internetowi napinacze … Shame on you !

 • WujekCiasto

  Podaj jedna moja wypowiedz gdzie nie bylem przeciw Uszolowi…Shame on you!!!A jesli chodzi o SW bylem za Emelianenka zeby stlukl tego neofaszyste.

 • F. Georgiew

  Ale Emelianenko też ma takie sympatie WujkuCiasto 😉

 • WujekCiasto

  Nic o tym nie wiem,ale chyba Alex jest jednak narodowosciowcem a nie neofaszysta.Zeby byc Polakiem i neofaszysta co trzeba miec w glowie???Przeciez Hitler najchetniej widzialby Uszola w postaci popiolu krematoryjnego-plany byly zeby zostalo 100 tysiecy Polakow w charakterze niewolnikow.A jezeli Alex jest skrajnym narodowosciowcem to tez to potepiam.To co sie dzieje w Rosji teraz to sie w pale nie miesci panuje tam powszechnie skrajny nacjonalizm i nie wiadomo czym sie to skonczy,nawet dla Polski.Obejrzyjcie sobie film na youtube „Brunatna fala”-w pale sie nie miesci.

 • KnockOut

  To jest inna sprawa jakiej jest wiary czy jakich jest poglądów… Jest to serwis o tematyce mieszanych sztuk walki więc przez pryzmat sportu powinniśmy patrzeć na ZAWODNIKÓW! Niestety tak nie jest i powraca jak jebany bumerang temat Niko Puhakki. Dokładnie jest to samo i afery nakręcane przez gości którzy nie potrafią tego pojąć blokują im występy na szanujących się galach.

 • WujekCiasto

  Jaka inna sprawa??Jesli koles walczy bez rashguarda i ma takie dziary to popelnia przestepstwo i tyle.Blokuje mu wystepy jego skrajny debilizm-jak nie rozumiesz,ze ludzie ktorym faszysci mordowali i torturowali dziadkow nie chca tutaj takich dewiantow no to faktycznie nie mamy o czym dyskutowac.

 • Tapoutdeal1989

  Swoje wiem i racje teraz mam nie raz nie mam ale teraz mam a jeszcze jedno nie kibicowałem mu wcale to wymysł był .