Rampage jednak w Japonii, zawalczy z Ryanem Baderem

25 Listopad 2011
Rampage jednak w Japonii, zawalczy z Ryanem Baderem

Quinton Jackson poinformował ostatnio na Twitterze, że wygląda na to, że nie zawalczy na UFC 144 w Saitamie i że uważa to za ogromny błąd UFC. Najwyraźniej udało mu się do tego przekonać Zuffę, ponieważ dziś ogłoszono, że zmierzy się tam z Ryanem Baderem. Będzie to okrągłe sześć lat odkąd 26. lutego 2006 Rampage walczył na PRIDE 31. Walka odbędzie się tego samego dnia w 2012 r. w Saitama Super Arena.

Komentarze

 • KnockOut

  Ktoś ma ochotę oglądać następną walkę tego nudziarza który przegrywa większość pojedynków i tłumaczy się tym że jego oponenci unikają walki z nim walki ?

 • MMAniak

  Rekord 32-9-0 to według Ciebie większość przegranych? Rampage ostatnio przegrał z fenomenalnym Jonem Jonesem, a ostatni Jego nokaut to na Silvie w 2008 i tu można napisać, że nieco przynudza, ponieważ większość ostatnich walk wygrał decyzją sędziów. Według mnie Rapmage jest ciekawą postacią. Potrafi solidnie uderzyć i sprezentować ciężkie KO przeciwnikowi. Jackson może nie jest tak wszechstronny jak niektórzy z LHW, jednak jest barwą dla UFC i tak już zostanie.

 • Beier

  Po prostu mało jest przeciewników którzy boją się z nim iść na wymiane. Wand się nie bał, Liddell się nie bał… I wyszło jak wyszło KO w 1 rundzie.

 • Beier

  nie boją*

 • Zenobi

  Czas Jacksona przeminął. Byłem zaskoczony, że dostał walkę o tytuł widocznie chcieli go zatrzymać w UFC.