WOW! The Reem – sezon 2, epizod 7

07 Listopad 2011

Na trwającym jeszcze 107 odcinku „The MMA Hour”, Alistair zdradził, że w ciągu pół godziny pojawi się najnowszy epizod kultowego już w kręgach MMA „The Reem”. Nowy epizod zdradzi kulisy rozstania się mistrza K-1 i Strikeforce z teamem Golden Glory. Do tego dowiemy się, że Alistair trenuje teraz w Xtreme Couture plus wiele ciekawych informacji.

Oto on… absolutnie świeżutki i gorący. Jesteście niemal pierwsi na świecie.

Komentarze

 • Renato Babalu

  co mówi tutaj Rem kto przetłumaczy ?

 • F. Georgiew

  Mało efekciarski odcinek. Teraz już nikt nie myśli o Golden Glory

  Tłumaczenie sensu:

  Przede wszystkim chodzi o to, że były różne kwasy, ale zawsze jakoś udawało się to pogodzić. Przy okazji kontraktu z UFC Alistair zatrudnił prawnika i wyszło na to, że jest tam dużo zapisów, które są dla niego niekorzystne, a korzystne dla Golden Glory (kontrakt był współautorstwa GG). W atmosferze braku zaufania nie chce z nimi współpracować, bo czekają go teraz największe braki w karierze. Żałuje tylko, że osoby niezaangażowane – trenerzy, sparringpartnerzy – są pośrodku i nie chce żeby włączały się w ten konflikt.

  Teraz trenuje w FPA, gymie swoich znajomych, w którym zawsze przygotowywał się obok GG. Ma tam swoich własnych: dietetyka, gościa od tarcz, PR-owca. Z czasem przerzuci się do Xtreme Couture, gdzie będzie trenował już tylko z dużymi gościami i zapasiorami pod Lesnara. Bardzo podoba mu się u Couture’a, czuje się tam mile widziany.

 • Renato Babalu

  dzięki

 • WujekCiasto

  Dzieki za tlumaczenie.Chcieli go cwaniaczki wyjeb..c,ale sie nie dal-brawo Ali!!!Nie cierpie takich cwaniakow,ktorych jest pelno w realu.