Wyraź swoją opinię i wygraj dwa bilety na KSW 17!

21 Listopad 2011
Wyraź swoją opinię i wygraj dwa bilety na KSW 17!


bitches love KSW…

Ostatnio zrobiliśmy wiele kroków do przodu, ale zapomnieliśmy o jednej, bardzo ważnej rzeczy – konkursach. Po przerwie wracamy na dobre do tej tradycji dzięki uprzejmości Konfrontacji Sztuk Walki, oferując Wam podwójne zaproszenie na galę KSW 17 w Łodzi. W 2012 roku, wraz ze sponsorowanymi materiałami będzie tych konkursów więcej, więc zgodnie z marketingowymi zasadami, będziecie niemal się czuć, że zarabiacie na odwiedzaniu strony. Ale póki co skupmy się na biletach. Wygrać je może każdy i niedużym kosztem, a nawet jeśli nie wybierasz się na galę, zajrzyj do środka – możesz nam i sobie pomóc.

Aby wygrać bilety, musicie wysłać na f.georgiew@mmanews.pl maila z odpowiedziami na 5 pytań. Wśród zgłoszonych osób wylosujemy jedno podwójne zaproszenie na galę. Miejsca: sektor M, rząd 6. Bilety o łącznej wartości 100zł, będą do odebrania w Warszawie w piątek lub przed Atlas Areną między 18 a 19. Nie interesuje nas czy będziecie na nie wchodzić Wy, czy zamierzacie je oddać lub sprzedać, wszystko ustalimy mailowo.

Pytania te brzmią następująco:
1. Jakie są najmocniejsze strony MMAnews?
2. Jakie są najsłabsze strony MMAnews?
3. Jakich materiałów czy informacji brakuje Ci na polskim rynku informacji o MMA najbardziej? O czym powinniśmy pisać częściej?
4. O czym najbardziej lubisz czytać / co oglądać?
5. Czy i jeśli tak, to jakie inne polskie i/lub zagraniczne portale czytasz?
6. Wymień swoich ulubionych polskich zawodników, trenerów i kluby MMA/BJJ/Kickboxingu.

Zgłoszenia zbieramy do południa w czwartek. O zwycięstwie głosuje losowanie, ale zależy nam, żebyście przyłożyli się trochę do odpowiedzi. Zbieramy Wasze uwagi i jeśli coś będzie się powtarzało, to na pewno to wykorzystamy w przyszłości.

Jeśli chcesz nas wesprzeć, wyślij te odpowiedzi z dopiskiem, że nie potrzebujesz biletu – będziemy wdzięczni za Wasze opinie.

Komentarze

 • Nita

  jutro wypelnie i wysle, dobra inicjatywa tylko tak dalej

 • bladzia

  o jezu ale fajny…

 • Tapoutdeal1989

  Ale fota Franciszek jak raper z usa fuck my bitches ksw tickets hahah mocna fota to jest nagroda ta fota .

 • DanteV

  Wystawka butelczyn ala późne lata 80 rządzi F 🙂

 • F. Georgiew

  Te butelki tam są chyba od 17 czy 18 urodzin (moment, w którym powoli pojawiała się moda na lokalne piwa), w tym roku nawet tylu piw nie wypiłem co tam stoi 😉

  Ogólnie sporo osób się już zgłosiło, szkoda, że nie mamy całego sektora do rozdania, bo dużo cennych rzeczy piszecie i przyjemnością by było się zrewanożować każdemu.

 • TD

  Rewanżujemy się porcją zajebistych newsów każdego dnia. Lepszego podziękowania nie ma 🙂

 • TD

  I tak nam wiszą browara albo soczek…

 • HadHod

  Jest błąd -> „maila z odpowiedziami na 5 pytań”, a pytań jest 6, chyba że mam sobie wybrać 5 😀

 • F. Georgiew

  Faktycznie, 6. dodałem w ostatniej chwili. Powiem Wam już teraz, że faworytem jest Michał Materla, nawet ma większą przebitkę niż Mamed.