Alistair Overeem może nie zarobić ani centa po UFC 141. Golden Glory wnosi pozew!

31 Grudzień 2011
Alistair Overeem może nie zarobić ani centa po UFC 141. Golden Glory wnosi pozew!


Chwilę po informacji, że wypłaty nie będzie w tym roku…

„Oko za oko, ząb za ząb” jak głosi słynne powiedzenie i widać, że zarówno holenderski team Golden Glory jak i Alistair Overeem, wzięli je niezwykle poważnie. Słynny „brak zaufania” który spowodował odejście Alistaira z wieloletniego gymu ma swoje następstwa. W jego wyniku Holender może nie ujrzeć złamanego grosza ze swojej wypłaty.

Jak donosi fcfighter.com:

Przedstawiciel Knockout Investments i Golden Glory, wniosły pozew do sądu w Nevadzie o wstrzymanie 241 tysięcy dolarów z wypłaty za dzisiejszą walkę z Lesnarem. Pozew wniesiono wczoraj i chodzi o fakt, że rzekomy brak zaufania, jakim zawodnik określił problem na linii pomiędzy nim a teamem Golden Glory, tak naprawdę był nielegalnym zerwaniem dotychczasowego kontraktu, który tradycyjnie naraził ich na straty.

Nie trzeba długo się zastanawiać, żeby dojść do wniosku, że zagranie ze strony GG było celowe i miało za zadanie podkopać pewność siebie Alistaira, przed najważniejszym pojedynkiem w jego życiu. O dalszym rozwoju sytuacji poinformujemy Was niebawem, jak tylko światło dzienne ujrzą kolejne fakty w tej sprawie.

Komentarze

  • Paweł

    Ciekawe, czy będziemy mieli obrzucanie się błotem, bo być może holenderska prokuratura dowie się wielu ciekawych rzeczy zarówno o Alim, jak i ludziach związanych z GG 🙂