Alistair Overeem może nie zarobić ani centa po UFC 141. Golden Glory wnosi pozew!

31 Grudzień 2011
1
Alistair Overeem może nie zarobić ani centa po UFC 141. Golden Glory wnosi pozew!


Chwilę po informacji, że wypłaty nie będzie w tym roku…

„Oko za oko, ząb za ząb” jak głosi słynne powiedzenie i widać, że zarówno holenderski team Golden Glory jak i Alistair Overeem, wzięli je niezwykle poważnie. Słynny „brak zaufania” który spowodował odejście Alistaira z wieloletniego gymu ma swoje następstwa. W jego wyniku Holender może nie ujrzeć złamanego grosza ze swojej wypłaty.

Jak donosi fcfighter.com:

Przedstawiciel Knockout Investments i Golden Glory, wniosły pozew do sądu w Nevadzie o wstrzymanie 241 tysięcy dolarów z wypłaty za dzisiejszą walkę z Lesnarem. Pozew wniesiono wczoraj i chodzi o fakt, że rzekomy brak zaufania, jakim zawodnik określił problem na linii pomiędzy nim a teamem Golden Glory, tak naprawdę był nielegalnym zerwaniem dotychczasowego kontraktu, który tradycyjnie naraził ich na straty.

Nie trzeba długo się zastanawiać, żeby dojść do wniosku, że zagranie ze strony GG było celowe i miało za zadanie podkopać pewność siebie Alistaira, przed najważniejszym pojedynkiem w jego życiu. O dalszym rozwoju sytuacji poinformujemy Was niebawem, jak tylko światło dzienne ujrzą kolejne fakty w tej sprawie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Paweł Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł
Offline

Ciekawe, czy będziemy mieli obrzucanie się błotem, bo być może holenderska prokuratura dowie się wielu ciekawych rzeczy zarówno o Alim, jak i ludziach związanych z GG 🙂