Bonusy po TUF 14 Finale, mamy wyraźnego zwycięzcę!

04 Grudzień 2011
Bonusy po TUF 14 Finale, mamy wyraźnego zwycięzcę!

Bardzo dobra gala, dlatego dajemy Wam chwilę żeby ją obejrzeć bez poważniejszych spoilerów, a dla zainteresowanych w środku posta bonusy po gali z krótkim komentarzem od głównego zwycięzcy.

Nie jest niespodzianką, że Diego Brandao dostał dwa bonusy i jest faworytem do kolejnych dwóch z samego TUFa (walka sezonu i nokaut sezonu). W jego ręce wpadło poddanie wieczoru i walka wieczoru, obydwie po 40.000$. John Dodson został wynagrodzony nokautem wieczoru.

Jak mówi Brandao, całe pieniądze przeznaczy na dom dla matki i pomoc ludziom w Brazylii. Zapytany o zakup samochodu odpowiada: „Samochód? Nie potrzebuję takich rzeczy. To nie ja wygrałem tylko Bóg, dlaczego miałbym obsypywać się prezentami?”. Diego zamierza przekazać 50.000$ na dzieci w swoim kraju, odwiedzać szpitale i dać im szczęśliwe Święta, których nie miał odkąd jego ojciec odszedł 5 lat temu. Facet znalazł niewyczerpane źródło motywacji, mieszankę wiary, patriotyzmu i przywiązania do rodziny. Jest jeszcze wiele rzeczy, nad którymi musi popracować, ale jeśli oszczędzą go kontuzje jest na najlepszej drodze do zostania gwiazdą UFC aż do zakończenia kariery.

Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć 40-letniego Brandao, który udziela porad młodym Brazylijczykom, tak jak robi to teraz Wanderlei Silva.

Komentarze