Brock Lesnar kończy karierę!

31 Grudzień 2011
Brock Lesnar kończy karierę!

Te słowa były niezwykle zaskakujące, ale w pewnym stopniu, można się było tego spodziewać. Tak jak szybko przyszedł do MMA i podbił serca milionów fanów na całym świecie, tam samo szybko Brock Lesnar postanowił zejść ze sceny.

„Czapki z głów przed Alistairem Overeemem a także przed moimi wszystkim sparring partnerami, żoną i rodziną.”
„Miałem naprawdę ciężkie kilka ostatnich lat, m. in. w związku z moją chorobą i… oficjalnie chciałbym powiedzieć, dzisiaj był ostatni raz kiedy widzieliście mnie w oktagonie.”
„Chciałbym podziękować wszystkim, braciom Fertitta, Danie White. Brock Lesnar oficjalnie przeszedł na emeryturę, obiecałem to swojej żonie i dzieciom. Jeżeli wygrałbym ta walkę, otrzymałbym szansę walki o tytuł i wówczas miałbym jeszcze ostatnią walkę przed sobą. Byliście świetni, Alistair… to była dla mnie ogromna przyjemność.”

Oficjalnie, zaczął swoją karierę w czerwcu 2007 roku. Po czterech i pół roku i ośmiu ekscytujących pojedynkach (5-3) Brock postanowił zakończyć swoją karierę z godnością i jak powiedział pewien polityk: „Prawdziwego mężczyznę poznajesz nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy.” Ciężko się z tym nie zgodzić.

Komentarze