Chcesz znaleźć się w finałowym odcinku „The Reem”? Nic prostszego…

29 Grudzień 2011
0
Chcesz znaleźć się w finałowym odcinku „The Reem”? Nic prostszego…

Tak, dobrze przeczytaliście. Ten news dotyczy każdego z Was, wszystkich fanów MMA na całym świecie!

Ekipa rewelacyjnego dokumentu „The Reem” prosi fanów o pomoc. W zamian wielu z nas ma szansę znaleźć się w kolejnym odcinku dokumentu. Szczegóły w środku.

„Niestety nie uzyskaliśmy zgody, aby podążać za Alistairem za kulisy UFC 141, tak jak Was do tego przyzwyczailiśmy. Wymyśliliśmy jednak świetną alternatywę, potrzebujemy jednak pomocy fanów żeby to się udało!

Chcemy dać Wam szansę wystapić w epizodzie ‚Brock vs. Reem”! Chcemy żebyście sfilmowali siebie, waszych przyjaciół i rodzinę, jak oglądacie walkę Alistaira z Lesnarem. To będzie niesamowite uchwycić to co dzieje się za ekranem TV na całym świecie i pokazać to w finałowym odcinku. Wygrana czy przegrana, zarówno fani Brocka jak i Alistaira, to bez znaczenia. To emocje mają tu znaczenie i jeżeli chodzi o ten pojedynek, mamy przeczucie, że będzie totalne wariactwo.

Chwytajcie więc za swoje kamery, iphony, blackberry czy tablety i pomóżcie nam nakręcić niepowtarzalny dziesiąty epizod! Prześlijcie całość mailem na: reemdocumentary@gmail.com

Możecie używać serwerów tj. wetransfer.com, megaupload.com, yousendit i innych, aby przesłać Wasze klipy. Nie zapomnijcie napisać Wasze imiona, z jakiego miasta i państwa pochodzicie, żebyśmy mogli umieścić to na ekranie. Byłoby świetnie jeżeli pokażecie Wasze emocje przed, w trakcie i po walce. Ci którzy pojawią się w finalnym epizodzie, otrzymają oficjalne koszulki wyjściowe z UFC 141!

Team Reem”

Czas przenieść duży TV do nowego biura MMAnews.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o