Dana White: „Będziemy musieli wykopać dla niego tunel.”

09 Grudzień 2011
0
Dana White: „Będziemy musieli wykopać dla niego tunel.”

Chael Sonnen twierdzi, że ludzie w Brazylii go kochają. Być może byłoby to prawdą, gdyby zgodnie z jego słowami nie mieli Internetu. Na nieszczęście Amerykanina, doskonale zdają oni sobie sprawę z tego, jak wyrażał się o ich idolach i wśród wielu żartobliwych gróźb może znaleźć się kilku fanatyków, którzy będą chcieli naprawdę zrobić mu krzywdę. Dana White, pomimo tego, że nie doszło jeszcze nawet do walki Sonnen vs. Munoz, już martwi się o bezpieczeństwo swojego najbardziej… ekhm… medialnego zawodnika.

Dana opisał to tymi słowami:

Zaczęliśmy się już o to martwić. Będziemy mieli dla niego ochronę prezydenckiego typu. Największe zagrożenia czekałyby w przypadku zwycięstwa Chaela. Będziemy musieli wykopać dla niego pieprzony tunel pod octagonem.

White odwołał się też do walki z 1993 roku między Gregiem Haugenem a Julio Caesarem Chavezem w Meksyku.

Greg powiedział najgorsze rzeczy, które możesz powiedzieć o Meksykanach. Ludzie pchali się na niego, rzucali w niego piwami, to było szalone. Ale walka się odbyła i okazała się jedną z największych w historii boksu.

Chael w międzyczasie oskarżał Silvę o udawanie kontuzji, na co prezydent UFC odpowiedział:

On wie, że nie ma czegoś takiego jak udawanie kontuzji w UFC. Jeśli chcę zrobić jakąś walkę i mówisz mi, że jesteś kontuzjowany, idziesz zobaczyć się z naszymi lekarzami, którzy sprawdzają czy jesteś kontuzjowany. Nie ma udawania kontuzji w UFC.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o