Fedor vs. Ishii walką wieczoru gali DREAM: New Year! 2011

autor:
12 Grudzień 2011
Fedor vs. Ishii walką wieczoru gali DREAM: New Year! 2011

Jak poinformował portal mmajunkie.com Fedor Emelianenko (32-4) skrzyżuje rękawice z Satoshim Ishii (4-1-1) na gali DREAM: New Year! 2011, która będzie miała miejsce 31 grudnia w Saitamie. Będzie to oczywiście główne danie karty walk.

Fedor w swojej ostatniej walce pokonał Jeffa Monsona na gali M-1 Global w Moskwie. Wcześniej doznał trzech dotkliwych porażek w organizacji Strikeforce ? kolejno uznawał wyższość Fabricio Werduma, Antonio Silvy i Dana Hendersona. Noworoczna gala DREAM będzie powrotem Rosjanina do Japonii, gdzie święcił największe triumfy. Ostatni raz w Kraju Kwitnącej Wiśni walczył w grudniu 2007 roku, kiedy to pokonał Hong Man Choia.

24-letni Ishii w swojej karierze stoczył dopiero 6 pojedynków. Jego ostatni rezultat to remis w starciu z Brazylijczykiem Paulo Filho, niedoszłym rywalem Mameda Khalidova.

Komentarze

 • F. Georgiew

  Ishii trenuje w Stanach od dłuższego czasu. Myślę, że Fedor go zdominuje, ale Ishii zostanie zdyskredytowany jako zawodnik i będzie to kolejne zwycięstwo, które nic Fedorowi nie da. Mogliby dać mu rewanż z Werdumem w UFC, albo chociaż zawalczyłby z Barnettem. W innym wypadku nie trafią do amerykańskich fanów.

 • Paweł

  Wierzysz w walkę Fedora dla jakiejkolwiek organizacji, która należy do Zuffy? Ja nie bardzo.

  Ishii… przyznam się, że gdyby nie Filho, to nawet bym nie wiedział, że ktoś taki istnieje. A tej walki też nie widziałem, więc nawet nie wiem co on sobą reprezentuje… Tyle co mi Wiki podpowie.

 • F. Georgiew

  To, że piszę o czymś fajnym, to nie znaczy, że w to wierzę. Wierzę w Fedora, to wystarczy 😉

 • czepialski

  fakt jest taki ze ten po***Any Vadim nie chce trafiac do amerykanskich fanow tylko chce zeby cala kasa z wystepow Fedora trafiała do jego i tylko jego kieszeni, reszte ma głęboko..
  Co do wypowiedzi Pawła, brak słów, skoro nie wiesz kim jest Ishi to nie powinienes sie w tym temacie w ogole udzielac.

 • F. Georgiew

  Nie no, bez przesady, nie trzeba znać gwiazd z całej historii MMA, wszystkich olimpijczyków ze wszystkich sportów walki, lokalnych gwiazd, pro-wrestlerów itd. To normalne, że dużo osób nie wie, kim jest Ishii.