Greg Jackson tłumaczy się z ostatnich słów w octagonie

13 Grudzień 2011
Greg Jackson tłumaczy się z ostatnich słów w octagonie

Po walce wieczoru na UFC 140, Greg Jackson wzburzył fanów mówiąc: „Sprawdź jak się ma Lyoto, zdobądź trochę fanów”. Wypowiedź była mocno niefortunna, zwłaszcza, że Jones nie należy do faworytów publiczności. Co na ten temat ma do powiedzenia sam trener?

Oto, jak Greg tłumaczy, co tak naprawdę miał na myśli:

To była bardzo głupia wypowiedź. Co chciałem zrobić, to przekonać go „jesteś profesjonalnym sportowcem i jest pewna etykieta ringu”, powinienem był powiedzieć „pamiętaj o fanach, bo każdy patrzy na to, co robisz”. Przejęzyczyłem się. (…) Czasami jestem trochę otępiały i wychodzą tego typu sytuacje, ale to nie było moją intencją.

Jak możecie się domyślać, komentarze na MMAFighting i innych portalach, gdzie opublikowano tę wypowiedź nie są zbyt przychylne.
O samej walce Jackson mówi zaś krótko:

Jon dostał kilka mocnych uderzeń i pokazał, że ma szczękę. Machida to prawdziwy wojownik i mądry facet, byłem pod wielkim wrażeniem.

Komentarze

  • ponury79

    Z jednym tylko sie zgodze, Machida to prawdziwy wojownik i mądry facet, tez byłem pod wielkim wrażeniem.

  • mariusz

    Jon Jones ma dopiero 23 lata. Aby ukształtować dobrze osobowość i posiąść duszę wojownika potrzeba czasu i wieku. Przypomnijcie sobie jak pierwszy raz zdobywał tytuł st Pieere czy Lesnar i porównajcie ich zachowanie teraz z tamtym. Też zupełnie inne osobowości. Trochę czasu mu dajcie