Inteligentna satyra na KSW 17

04 Grudzień 2011

Gdyby nie długość filmiku, wiele tekstów przeszłoby z niego wprost do kanonu MMA. Osoba, która to stworzyła, bardzo dokładnie przestudiowała całą historię „Pudzian Gate” i odwaliła kawał dobrej roboty. Tak naprawdę to nie wiadomo czy jest to film humorystyczny, czy zawoalowane uderzenie w KSW. Mi się podobało, zwłaszcza kilka bardzo celnych spostrzeżeń. Choć znowu nikt nie wspomniał, że poza tą ciemną stroną, gala miała też wiele niesamowitych momentów.

Komentarze

 • Zenobi

  Pudzian nigdy nie był nawet na podium w Arnolds Classic 😀

 • Tapoutdeal1989

  Mistrzostwo ksw zjechane do bólu teraz nikt w usa albo europie nie będzie ich traktował poważnie powinni mieć nazwę – freak academy –

  A mam jeszcze coś

  Pamiętacie jak maciek górski po gali powiedział że mało płacą ?

  wiecie co było potem matt horwich spoko facet powiedział że super płacą podejrzane i smutne następnie Antek uwielbiam go ale walka werdykt kosmos tylko sami ośmieszają zawodników jak ktoś kocha mma pieje jak kogut po ksw 17 a Ten trener Irokeza i Materli świetny fachowiec ale witać że krętacz i tak się wyjeb na plecy ksw team .

 • Tomek

  Oskara dla kolesia za teksty 🙂 – coś czuję, że wiele w tym prawdy…

 • S

  „szkoda, że Pawlęga w ramach tej swojej radosnej twórczości nie narysował jeszcze kutasa w rogu karty” 🙂 a co do krytyki ze strony ‚Jurasa’ i ‚Janka’ (których notabene bardzo cenię), w tej sprawie jednak są mało wiarygodni( w końcu figurują na liście płac KSW). Ukłony za to należą się Mamedowi, gość wypowiedział się wbrew ‚oficjalnej’ linii ‚ka es dablju’ , powiedział co myśli mimo tego że nie jest popularne mieć odmienne zdanie niż pracodawca. Tym zaimponował mi bardziej niż swoją walką. Jeśli się nie zgadzacie to „kij Wam w oko” 🙂

 • S

  Zadzwonił do mnie kolega, stwierdził że widział mój post i żebym się tak nie jarał Mamedem bo PODOBNO odwołał on swoje słowa. Ponadto ponoć stwierdził że powinna by dogrywka. Jeśli to prawda to się zdołuje.

 • F. Georgiew

  Też nie podobał mi się ten wjazd Jurasa i Janka, ale nie dlatego, że się z nim nie zgadzam, tylko dlatego, że pojechali zbiórczo po wszystkich krytykach, a wiele osób miało sensowne rzeczy do powiedzenia.

 • Gomi

  Tendencyjny filmik.

 • KnockOut

  10/10

 • dino

  Hahahahaha, przejechane, mistrzostwo świata:)

  Nie dość, że genialnie wpisane w mimikę i wokal postaci, to jeszcze brutalnie prosto w oczy suche fakty i zgryzliwy komentarz, cudo.

  Nie wiem kto to zrobił, ale brawa!!!

>><<
ZamknijX