Janek Błachowicz po KSW 17

01 Grudzień 2011

Janek opowiada o swoim nastawieniu do walki, kto je w nim wykrzesał, głównych atutach Soko, a także tym, czy wystąpi na KSW 18 i Gegardzie Mousasi. Wywiad w szybkim tempie, więc jeśli lubisz duże natężenie informacji na minutę, powinno Ci się spodobać. Specjalnie zostawiłem pierwszą i ostatnią wpadkę w historii wywiadów na MMAnews, nigdy tego nie widzieliście, ale teraz już wiecie jak wyglądają te momenty, które są wycinane przez konkurencję. A jakby ktoś powiedział, że to dlatego, że nie umiemy ciąć filmów, to niech poczeka na ostatni wywiad z Jamesem Zikicem.

Komentarze

 • cymes

  Jano musi trenować z najlepszymi, Gegard to wciąż za mało. On ma potencjal i musi się pokazac zagranicą.

 • TD

  Gegard to za mało? W sensie, że więcej zawodników czy Mousasi za słaby?

 • F. Georgiew

  Chyba chodzi o te ploteczki, że oni sami się tam nawzajem uczą. Też byłem co do tego sceptyczny, ale zdałem sobie sprawę, że Janek czy Robert Jocz dość dobrze wiedzą czego im trzeba i gdzie się dobrze czują.

  A jeśli chodzi o klasę zawodników, to w Europie ciężko o kogoś lepszego niż Gegard. Gdyby pokonał King Mo to byłby dla mnie nr 1 poza UFC.

 • Blade

  Mousasi w stójce to najlepszy zawodnik jakiego można sobie wyśnić. Oczywiście jak Janek chce jechać do UFC to powinien również posparować z najlepszymi zapaśnikami. Przykład Gustafsson vs Phil Davis, później Gustafsson zaczął ćwiczyć ze swoim pogromcą i widać rezultaty.

 • Blade

  Co do wpadki to luz. Mikro wpadka 🙂

 • Zenobi

  Kluczem dla Janka jest teraz praca nad superkondycją i zapasami. Jak będzie miał te dwie rzeczy i nadal taki mindset… ojojojoj 🙂