Jon Fitch porzuca karierę na rzecz Skyrima…

03 Grudzień 2011
Jon Fitch porzuca karierę na rzecz Skyrima…

Może nie jest to poważny news, ale nie dzieje się dziś nic niesamowitego. Popularny wśród ortodoksyjnych fanów MMA Jon Fitch zaangażował się bardzo w święcącą ostatnio triumfy grę „The Elder Scrolls V: Skyrim”. Co ciekawe, założył nawet konto na Twitterze, na którym relacjonuje swoje postępy w grze. Umieszcza tam takie informacje jak: „zdobyłem 100 poziom kowalstwa i mam teraz pancerz ze smoczych łusek” albo „czy tylko ja czuję się źle, kiedy zabijam giganta?”. Mamy nadzieję, że zwiedzanie jaskiń i ubijanie smoków znudzi mu się na tyle szybko, że zdąży przygotować się do następnej walki.

Komentarze

  • wydawalo mi sie ze to na ogol zyciowi nieudacznicy potrzebuja poklasku w grach… chyba az tak mu samoocena nie spadla 🙁

    ps. ja tez gram na kompie, ale w co innego i nie tak zaanazowanie 😛

  • Paweł

    Ja próbowałem tą gierę odpalić na laptopie u siebie, ale niestety tnie niemiłosiernie. 🙁 Musi mi z nowości wystarczyć Modern Warfare 3.

  • F. Georgiew

    Szczęście w nieszczęściu, że mam dość świeżego kompa i u mnie działa. Gra jest super, ale po kilku intensywnych dniach się nudzi. Brak charakterystycznych postaci, wtórne zadania, bugi – chyba się już zestarzałem. W tym roku grałem jeszcze tylko w Wiedźmina 2 i Cywilizację 5 i obydwie bardziej mnie wciągnęły.