Lesnar płaci grzywnę Kanadyjczykom

21 Grudzień 2011
2
Lesnar płaci grzywnę Kanadyjczykom

Temat polowania wzbudził nieco kontrowersji w komentarzach, dlatego informuję, że sprawa została oficjalnie zamknięta. Brock Lesnar przyznał się do winy i zapłacił stosowną grzywnę za pozostawienie części upolowanego zwierzęcia na terenie łowów. Jego oficjalne oświadczenie możecie przeczytać w środku posta.

W Albercie Amerykanie nie mogą polować bez przewodnika z licencją. Jest on tam po to, by upewnić się, że zachowujesz się zgodnie z zasadami. Na tym polowaniu mogłem legalnie zastrzelić dwa jelenie, miałem na to odpowiednie oznaczenia. W pierwszym dniu wycieczki zastrzeliłem jednego mulaka. Drugiego dnia zastrzeliłem jelenia wirginijskiego. Wideo z polowania było w Internecie ponad rok. Po zastrzeleniu mulaka nie oznaczyłem go i nie oprawiłem od razu w należyty sposób. To wszystko, co zrobiłem.

Teraz zostało to już rozwiązane. Zapłaciłem dziś swoją grzywnę. To jest rzecz, która zdarza się myśliwym cały czas. Chcę podziękować kanadyjskim władzom za współpracę w rozwiązaniu tego nieporozumienia. Kocham Kanadę i nie mogę się doczekać powrotu do Alberty na polowanie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

2
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tapoutdeal1989Blade Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tapoutdeal1989
Gość
Tapoutdeal1989
Offline

Brocka nikt nie rozliczy on jest jak facet wioski i pokaże to 30 jak by nie było wstydu nie przyniesie a alistar nie walczył z tak dobrym ciężkim jak brock .

Blade
Gość
Blade
Offline

Nieco niejasne tłumaczenie Brocka. „Nie oznaczyłem go i nie oprawiłem OD RAZU w NALEŻYTY SPOSÓB”. Też ten fragment o zostawieniu części upolowanego zwierzęcia, a nie tak jak wcześniej całości…