Lesnar płaci grzywnę Kanadyjczykom

21 Grudzień 2011
Lesnar płaci grzywnę Kanadyjczykom

Temat polowania wzbudził nieco kontrowersji w komentarzach, dlatego informuję, że sprawa została oficjalnie zamknięta. Brock Lesnar przyznał się do winy i zapłacił stosowną grzywnę za pozostawienie części upolowanego zwierzęcia na terenie łowów. Jego oficjalne oświadczenie możecie przeczytać w środku posta.

W Albercie Amerykanie nie mogą polować bez przewodnika z licencją. Jest on tam po to, by upewnić się, że zachowujesz się zgodnie z zasadami. Na tym polowaniu mogłem legalnie zastrzelić dwa jelenie, miałem na to odpowiednie oznaczenia. W pierwszym dniu wycieczki zastrzeliłem jednego mulaka. Drugiego dnia zastrzeliłem jelenia wirginijskiego. Wideo z polowania było w Internecie ponad rok. Po zastrzeleniu mulaka nie oznaczyłem go i nie oprawiłem od razu w należyty sposób. To wszystko, co zrobiłem.

Teraz zostało to już rozwiązane. Zapłaciłem dziś swoją grzywnę. To jest rzecz, która zdarza się myśliwym cały czas. Chcę podziękować kanadyjskim władzom za współpracę w rozwiązaniu tego nieporozumienia. Kocham Kanadę i nie mogę się doczekać powrotu do Alberty na polowanie.

Komentarze