Mała zadyma na konferencji prasowej przed UFC 141

29 Grudzień 2011
Mała zadyma na konferencji prasowej przed UFC 141


Na kilka sekund przed eksplozją emocji…

Zaskoczony był nawet sam Dana White, który na chwilę dał uśpić swoją czujność:

„Spodziewałem się tego, ale obaj byli dzisiaj tacy spokojni, że nie zauważyłem że to się zbliża.”

O czym mowa? Szczegóły po skoku do środka.

Podobno, Donald Cerrone powiedział coś co zdenerwowało Nate’a i długo nie pozostało czekać na reakcję. No ale pamiętajmy, że mówimy o legendarnych braciach Diaz.

Komentarze

 • Paweł

  Z braciakami nigdy nie można się nudzić. Ciekawe czy na ważeniu będzie Nick… może też pokaże charakterek. No i na pewno i tak będzie gorąco…

 • F. Georgiew

  Wczoraj dobra konferencja prasowa była. A z tym dźwiękiem, to nie wychodziło Ci pewnie dlatego, bo na koniec wyłączają mikrofony do zdjęć.

 • klapek

  cyrk dla polglowkow i tyle… i dlatego mma nigdy nie bedzie powazne to tolko jakas zbieranina czubkow z kompleksami NA KTORYCH MOZNA ZAROBIC KASE.

 • Paweł

  Na początku nikt nie miał dźwięku.. bynajmniej tak można było wywnioskować z komentarzy na yt. Przez pierwsze dwa pytania prawdopodobnie.

  I ja nie rozumiem tych wszystkich ludzi jadących bo braciach Diaz na yt… Dżentelmeństwo czasami można odstawić na bok. To są spore emocje itd. Tworzy się inny klimat dookoła całej walki… Ja nie chcę np. wyreżyserowanych zachowań czy słownych ‚pstryczków w nos’ tak delikatnych, że ledwo można je dostrzec jak to ma miejsce w boksie czy innych sportach. No, ale może jestem też ‚półgłówkiem’ i zwierzyną, której nie należy wypuszczać z lasu.

 • chu

  Paweł ma racje! Nie udają chłopaki a my mamy co oglądać! Ale tak swoją drogą to jednak bracia Diaz mają nasrane do głowy i to bardzo…czekam az któryś z nich (szczególnie Nick) dostanie porządne lanie może sie wtedy zamknie! Tylko wydaje mi sie że będę na to baardzo długo czekał bo nie widze nikogo kto mógłby wygrac z Nickiem:/

 • Artur

  Dobrze, że są takie dziwadła i eleganccy ludzie, w garniturkach ściskający sobie serdecznie dłonie.

 • Zenobi

  Haha, Dana jak Mikołaj „ołhohohoł” robi. A Brock i Alistair mają wyjebkę 😉