Mir gotowy na ciężkich ze Strikeforce

autor:
21 Grudzień 2011
Mir gotowy na ciężkich ze Strikeforce

Na UFC 140 Frank Mir poddał Antonio Rodrigo Noguerię, czym mocno podbudował pewność siebie. Teraz szuka nowych wyzwań. Te mogą przynieść między innymi transfery ciężkich ze Strikeforce. Mir w wywiadzie dla radia ESPN przyznał, że jest na to gotowy.

Myślę, że przejście ciężkich ze Strikeforce może przynieść nam jedynie korzyści. Czułem pewien niesmak, gdy na początku mojej kariery słyszałem: „jesteście dobrzy (zawodnicy UFC ? przyp. red.), ale zawodnicy z PRIDE skopaliby wam tyłki”. Powodowało to u mnie sporą frustrację, dlatego nie chcę już słyszeć czegoś takiego. Chciałbym, żeby w dywizji była taka sytuacja: „myślisz, że możesz mnie pokonać? Hej Joe Silva on ma zaplanowaną jakąś walkę? Jest wolny, ekstra – zawalczymy”

Przyznam, że starcie Frank Mir vs. Josh Barnett mogłoby być ciekawe. A przecież w obwodzie jest jeszcze Daniel Cormier czy też Antonio Silva.

Komentarze

 • chu

  Poddać Nogueire przez kimure? W nagrode należy mu sie jeszcze jedna walka o pas! W zasadzie nie widze nikogo innego kto by mógł powalczyć z Dos santosem…czekam jeszcze ewentualnie na Overeema, bardzo ciekawy jestem co pokaże bo ma potencjał spokojnie na mistrzostwo! Zobaczymy będzie ciekawie:)

 • Tapoutdeal1989

  chu ma Racje popieram ale jak brock pokona alistara to wtedy szoł poleci mocniej .

 • cymes

  Mir to 4-5 zaowdnik na świecie, ale nie wierzę w niego w konfrontacji z JDSem czy Velasquezem. Im pozniej się z nimi spotka, 5um lepiej dla niego

 • Artur

  Mir trochę za często idzie na wymiany. Odkąd jego stójka drastycznie się poprawiła, zaczął za mało polegać na swoim parterze. Wbrew pozorom to samo było w walce z Big Nogiem. Z JDS skończyłoby się to bardzo źle.

 • Tapoutdeal1989

  No i nie wiem co napisać bo jaram się Frankiem konkretnie chcę kiedyś wyglądać jak on i jego wypasione podejście do sprawy pokazuje jak bardzo wierzy w siebie a jak wiecie Frank miał wypadek nie złamanie nogi albo palca u nogi tylko zajebisty dzwon na motorze więc jest coraz mocniejszy i jeszcze pokaże jak się walczy chciał bym go z Brendanem albo Fabricio puki co wierze w Brocka lesnara .

 • Zoddo

  Hehe założe się, że JDS po obejrzeniu walki Mira z Nogiem wykrzyczał „K… dajcie mi go!” Tą walkę dodatkowo podkręcałby motyw zemsty za przyjaciela, a Junior napewno wziąłby to baaardzo na serio… I przemieliłby go swoimi sierpowymi, jedyne co mogłoby uratować Franka to coś typu leg lock z pierwszej walki z Lesnarem. I na bank trenowałby pod tym kątem nie chcąc iść na wymianę z Juniorem. Frank Mir jest dobry, ale nie jest mistrzem…