MMA Attack stawia na trzyrundowe walki

02 Grudzień 2011
4
MMA Attack stawia na trzyrundowe walki

Informacja prasowa od MMA Attack:
Oficjalnie ogłaszamy, że od następnej gali MMA Attack walki będą toczone w wymiarze: 3 rundy po 5 minut, zgodnie ze światowym standardem obowiązującym np. w największej organizacji MMA ? UFC.

Według nas wprowadzenie takiego wymiaru czasu walk spowoduje, że zawodnicy zagraniczni będą się czuć bardziej komfortowo na galach MMA Attack. Z kolei polscy zawodnicy walcząc w wymiarze 3×5 minut, będą lepiej przygotowani do walk nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Co za tym idzie MMA Attack chce umożliwić w przyszłości starty zawodnikom w największych federacjach świata, między innymi w UFC.

Chcemy również zaznaczyć, że według nas czołówka polskich zawodników, jakich chcemy oglądać na galach MMA Attack, jest gotowa kondycyjnie na taki właśnie wymiar czasu.

Mamy nadzieje, że nasza decyzja zadowoli fanów.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
F. GeorgiewPawełTapoutdeal1989 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł
Offline

No i największa różnica to sam fakt, że KSW już wypromowało się wystarczająco mocno. To wszystko wpływa na to, że są na razie w stanie oferować lepsze kontrakty itp. MMA Attack musiałoby trafić na otwarty TVN, ale tego chyba nie ma w planach. Ciekawy jestem czy kolejna gala znowu będzie na tvn turbo.

Tapoutdeal1989
Gość
Tapoutdeal1989
Offline

Paweł zgadzam się z tobą w 100 procentach nie tak szybko ale w miarę upływu czasu włodarze ksw mają talent do gadania czy dobrze czy bzdury wprost potrafią i to ich trzyma na pewnym poziomie .

Paweł
Gość
Paweł
Offline

Coś czuję, że jeszcze trochę i MMA Attack zje dupą KSW.