MMA Attack stawia na trzyrundowe walki

02 Grudzień 2011
MMA Attack stawia na trzyrundowe walki

Informacja prasowa od MMA Attack:
Oficjalnie ogłaszamy, że od następnej gali MMA Attack walki będą toczone w wymiarze: 3 rundy po 5 minut, zgodnie ze światowym standardem obowiązującym np. w największej organizacji MMA ? UFC.

Według nas wprowadzenie takiego wymiaru czasu walk spowoduje, że zawodnicy zagraniczni będą się czuć bardziej komfortowo na galach MMA Attack. Z kolei polscy zawodnicy walcząc w wymiarze 3×5 minut, będą lepiej przygotowani do walk nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Co za tym idzie MMA Attack chce umożliwić w przyszłości starty zawodnikom w największych federacjach świata, między innymi w UFC.

Chcemy również zaznaczyć, że według nas czołówka polskich zawodników, jakich chcemy oglądać na galach MMA Attack, jest gotowa kondycyjnie na taki właśnie wymiar czasu.

Mamy nadzieje, że nasza decyzja zadowoli fanów.

Komentarze

 • Paweł

  Coś czuję, że jeszcze trochę i MMA Attack zje dupą KSW.

 • Tapoutdeal1989

  Paweł zgadzam się z tobą w 100 procentach nie tak szybko ale w miarę upływu czasu włodarze ksw mają talent do gadania czy dobrze czy bzdury wprost potrafią i to ich trzyma na pewnym poziomie .

 • Paweł

  No i największa różnica to sam fakt, że KSW już wypromowało się wystarczająco mocno. To wszystko wpływa na to, że są na razie w stanie oferować lepsze kontrakty itp. MMA Attack musiałoby trafić na otwarty TVN, ale tego chyba nie ma w planach. Ciekawy jestem czy kolejna gala znowu będzie na tvn turbo.

 • F. Georgiew

  Powinna być. Mówiłem, że konkurencja jest dobra, jak wyjdą im jeszcze ze 2-3 gale, to zmuszą KSW do lekkiej gimnastyki.