Pierwszy plakat KSW 18

17 Grudzień 2011
5
Pierwszy plakat KSW 18

Wbrew temu, co zapowiadał Janek, jednak pojawi się na gali KSW 18. Najwyraźniej inny plan nie wypalił i trzeba było dorzucić do gali trochę ognia. Na fanpage’u federacji pokolenie KSW 12 już pisze, że „nie ma Mameda to nie oglondam”, ale myślę, że w naszym środowisku każdy wie, że będzie prawdziwa wojna. A niedługo potem MMA Attack 2 i jeśli plotki okażą się prawdziwe – FAŁ 3. Dobry początek 2012 roku!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kRzychu
Gość
kRzychu

Może dla kogoś Błachowicz jest nudny ale żeby odrazu obrażać zawodnika to trzeba chyba być burakiem.

Tapoutdeal1989
Gość
Tapoutdeal1989
Czemu bez komentarza jak janek dostał by mocnego rywala i by przegrał to lipa z ufc a pierwszą walkę przegrał rewanż kiedy walczył z thierry sokoudjou ponownie nie zdominował go na 100 procent tylko na 50 a thierry sokoudjou jest wypalonym zawodnikiem każdy kto myśli logicznie wie o co kaman dlatego jestem kibicem a to moje przemyślenie mogę nie mieć racji ale tak uważam a to nie oznacza że nie kibicuje jankowi niech wygra nawet z quintonem jacksonem a nie moja wina ze polskie realia pokazały wszystko tak a nie inaczej [ Franek jesteś ekspertem ] myślisz jakie szanse miał… Czytaj więcej »
F. Georgiew
Gość
F. Georgiew

Też zauważyłem. Określenie Janka pozostawiam bez komentarza.

ja
Gość
ja

nie wiem czy ktoś zauważył ale zmienili plakat, z lewej stony był kułakopodobny stwór zamiast tego nudnego buraka

Tapoutdeal1989
Gość
Tapoutdeal1989

Prawdopodobnie Jan Błachowicz dostanie słabszego rywala to co pokazał w walce z ostatnim tylko udowadnia jak bardzo polskie mma odstaje od światowego ale powodzenia i zero kontuzji dla wszystkich polskich zawodników .