Pierwszy plakat KSW 18

17 Grudzień 2011
Pierwszy plakat KSW 18

Wbrew temu, co zapowiadał Janek, jednak pojawi się na gali KSW 18. Najwyraźniej inny plan nie wypalił i trzeba było dorzucić do gali trochę ognia. Na fanpage’u federacji pokolenie KSW 12 już pisze, że „nie ma Mameda to nie oglondam”, ale myślę, że w naszym środowisku każdy wie, że będzie prawdziwa wojna. A niedługo potem MMA Attack 2 i jeśli plotki okażą się prawdziwe – FAŁ 3. Dobry początek 2012 roku!

Komentarze

 • Tapoutdeal1989

  Prawdopodobnie Jan Błachowicz dostanie słabszego rywala to co pokazał w walce z ostatnim tylko udowadnia jak bardzo polskie mma odstaje od światowego ale powodzenia i zero kontuzji dla wszystkich polskich zawodników .

 • ja

  nie wiem czy ktoś zauważył ale zmienili plakat, z lewej stony był kułakopodobny stwór zamiast tego nudnego buraka

 • F. Georgiew

  Też zauważyłem. Określenie Janka pozostawiam bez komentarza.

 • Tapoutdeal1989

  Czemu bez komentarza jak janek dostał by mocnego rywala i by przegrał to lipa z ufc a pierwszą walkę przegrał rewanż kiedy walczył z thierry sokoudjou ponownie nie zdominował go na 100 procent tylko na 50 a thierry sokoudjou jest wypalonym zawodnikiem każdy kto myśli logicznie wie o co kaman dlatego jestem kibicem a to moje przemyślenie mogę nie mieć racji ale tak uważam a to nie oznacza że nie kibicuje jankowi niech wygra nawet z quintonem jacksonem a nie moja wina ze polskie realia pokazały wszystko tak a nie inaczej [ Franek jesteś ekspertem ] myślisz jakie szanse miał by janek w strikeforce nie mówiąc o ufc tyle na temat

 • kRzychu

  Może dla kogoś Błachowicz jest nudny ale żeby odrazu obrażać zawodnika to trzeba chyba być burakiem.