Rentgen ręki Minotauro

11 Grudzień 2011
Rentgen ręki Minotauro

Honor lub wiara w zwycięstwo nie pozwoliły Minotauro odklepać. Efekt możecie zobaczyć w środku posta – niestety jest o wiele gorszy niż to wynika ze zdjęcia powyżej. A jak już jesteśmy przy złamaniach, Wojtek już niedługo uwolni rękę z temblaka i będzie mógł wrócić do klawiatury. Póki co przyjęliśmy do redakcyjnego grona nową osobę, chodzą plotki o powrocie działu „trening” i znów będziemy mogli się zabrać za bicie rekordów.

Komentarze

 • endriu

  Myślałem ze ma wyłamany bark a tutaj zdaje się że gorzej. Szkoda ze nie skończył Mira uderzeniami jak miał ku temu okazję.

 • F. Georgiew

  Wiesz, to nie była wcale idealna pozycja do gnp. Nog był mało stabilny jeszcze przed uderzeniami, a gdyby jeszcze podniósł jedną z rąk do uderzenia, to byłaby kwestia minimum trzeźwości Mira, by uciec z tej pozycji.

  Dobrze, że poszedł po skończenie, ale chyba był zdekoncentrowany, bo jeszcze przed kimurą dość niefortunnie pozwolił przejść Mirowi do bocznej. Piękny parter, ale na treningu bez tego hałasu i zamieszania Mir nigdy nie dałby rady tego zrobić Nogueirze 😉

 • Paweł

  Z ciężkich to chyba nikt by nie dał rady. Wgl zastanawiam się czy którykolwiek z walczących w UFC posiada takie skillsy, jak Big Nog? Maia jedynie chyba.

 • ja

  moim skromym zdaniem Nogueira był po prostu fizycznie za słaby żeby próbować poddać Mira co jak dla mnie bylo widać, po części związane to było ze zbyt dużą różnicą wagi

 • HadHod

  @endriu Zdaje mi się, że chyba lepiej takie złamanie niż wyłamany bark…

 • F. Georgiew

  Big Nog trochę leci na oldschoolowej opinii. Jeśli chodzi o sportowe BJJ to na pewno więcej do powiedzenia mieliby Roger Gracie, Demian Maia, Jacare, a może nawet Frank Mir, Roy Nelson. Jeśli chodzi o jiu-jitsu pod MMA, to ciężko to rozsądzić, bo BJJ tonie w morzu innych umiejętności i wiele osób nie pokazuje tego, co potrafi, a walki są zbyt rzadko, by to w miarę obiektywnie ocenić. Tym bardziej, że niektórzy mają dobrą tylko pracę z góry/dołu.

 • F. Georgiew

  A, żeby nie było – nie zmienia to faktu, że Minotauro to legenda BJJ, legenda MMA i jeden z największych przekotów w historii 😉

 • endriu

  @HadHod, nie wiem co gorsze, po prostu nie znam sie na złamaniach tego typu, stad mój błąd.
  Ciekaw jestem kiedy Minotauro wróci do treningów.

 • Daw

  Strasznie mi go szkoda, bo widac bylo ze ostatnio jest w formie i mogl znowu wdrapac sie na szczyt

 • ponury79

  To moze byc koniec kariery dla Noga.