Sonnen nie jest już zainteresowany Silvą

autor:
24 Grudzień 2011
Sonnen nie jest już zainteresowany Silvą

28-ego stycznia Cheal Sonnen zmierzy się z Markiem Munozem na gali UFC on Fox 2. Zwycięzca będzie pierwszym pretendentem do walki o pas z Andersonem Silvą. Sonnen w wywiadzie z Michaelem Landsbergiem przyznał jednak, że dla niego starcie z Silva nie jest już tak interesujące.

Skończyłem już z tym gościem, już po sprawie. On jest już przeterminowany, przeminął jak jheri curls (rodzaj fryzury z lat 70-tych i 80-tych – przyp. red.), jak Pepsi Clear. Jest jak wczorajsze wiadomości. Nie mam interesu z nim walczyć. Zniszczyłem go wtedy, kiedy jeszcze był twardy. To było lata temu. On już jest tak daleko od czasów swojej świetności i najlepszej formy, że szkoda o nim w ogóle gadać.

?Gangster z Oregonu? wyjawił również swoje plany na najbliższy czas:

28-ego stycznia będę znów pretendentem nr 1. I wbrew temu co myślicie nie chcę wykorzystać tego biletu na starcie z Andersonem Silvą. Chciałbym się zmierzyć z Jonesem, Dos Santosem albo St. Pierre?em. Pójdę więc do Dany White?a z tą przepustką i wybiorę sobie kogoś z tej trójki. Moja sprawa z Andersonem jest skończona.

Widać, że forma Sonnena w trashtalku jest wysoka jak zawsze.

Komentarze