UFC on Xbox Live – rewolucja czy gadżet?

12 Grudzień 2011

Na mailową prośbę jednego z użytkowników, przybliżymy Wam dziś nieco UFC on Xbox Live. Od 20. grudnia będziecie mogli zamówić przez Xboxa każde PPV i obejrzeć je w wysokiej jakości na swoim telewizorze, a także za pośrednictwem aplikacji na tej konsoli rywalizować w obstawianiu walk ze znajomymi, przegladać statystyki dotyczące fighterów i wiele innych. Do tego, jak podają amerykańskie portale, każdy kto zgłosił się do testów bety tego nowego rozwiązania, dostawał dostęp do UFC 139, a potem do UFC 140 za darmo… Nie ma cudów, to się raczej nie powtórzy, ale możecie spróbować – do trzech razy sztuka!

W poniższym filmiku możecie zobaczyć, jak wyglądają statystyki na przykładzie GSP, jak zdobywa się achievmenty (zobaczyłeś już 50 nokautów na żywo!), a także jak można komunikować się z innymi użytkownikami Xboxa. Zanim zamówisz daną kartę, możesz zobaczyć interesujące Cię ważenia, a także nagrany trening zawodnika, a także prawdopodobnie mieć dostęp do countdownów i innych materiałów promocyjnych. Zobaczysz także ostatnie walki zawodnika, a to wszystko w dość intuicyjnej obsłudze.

Komentarze

 • Rafaello

  A czy ktoś wie czy usługa będzie dostępna w PL? Od dawna na XboxLive jest dostęp do ESPN aczkolwiek tylko w USA :/

 • Tapoutdeal1989

  Wspaniale mam x box 360 i bankowo nie zamówię gali ufc bo jest ona na orange sport ale jak bym mieszkał w usa był bym zadowolony czekam nja ufc 3 na xbox 360 lub ps3 gdzie znajdę tę gre taniej to kupie ale w ufc lepiej grac na x box pozdro dla tych co grają .

 • malyy107

  ile kosztuje takie wykupieenie ppv?

 • Zenobi

  fajne ale trzeba mieć dolce na gale

 • ACAB

  bedzie mozna to w polsce zrobic??

 • F. Georgiew

  ACAB: nie mam pojęcia. Jak macie Xboxy to tam pewnie jest jakaś biblioteka aplikacji, sprawdźcie. Pewnie można.

  malyy107: różnie, w zależności od rangi eventu i jakości obrazu, zazwyczaj ok. 50$.