Urijah Faber i Dominick Cruz trenerami w TUF 15

07 Grudzień 2011
Urijah Faber i Dominick Cruz trenerami w TUF 15

Plotki potwierdziły się i ogłoszono dziś, że trenerami piętnastego sezonu „The Ultimate Fightera” będą Urijah Faber i mistrz wagi koguciej Dominick Cruz. Będą oni trenerami zawodników wagi lekkiej i półśredniej, a program zakończy się walką o pas „California Kida” z „Dominatorem”. Nastąpią też dość istotne zmiany w formule programu, o których więcej w środku posta.

Program został roboczo nazwany „The Ultimate Fighter: Live” i będzie transmitowany na należącym do FOX kanale FX od 9. marca 2012.

Podstawową zmianą będzie fakt, że walki transmitowane będą na żywo, co zupełnie zmieni sposób produkcji w tym sezonie. Oprócz tego transmisja przeniesiona została na piątek, by podbić nieco oglądalność i przyciągnąć nowych fanów. Więcej szczegółów już wkrótce.

Na eliminacjach do programu stawiło się ponad 350 fighterów, razem z rozpoznawalnymi trenerami i kolegami z maty. Liczymy na to, że w najbliższym czasie pojawi się jakiś materiał, który być może ujawni kilka twarzy ze zbliżającego się TUFa. Zeszłym razem wyszło to bardzo ciekawie.

Urijah Faber i Dominick Cruz mają w walkach między sobą rekord 1-1, obydwaj mają sobie coś do udowodnienia i zapewniają, że są bardzo zmotywowani do tego, by pokazać się w show i w octagonie z jak najlepszej strony. Dla Cruza była to jedyna porażka w jego karierze.

Komentarze

  • Zenobi

    Dwóch nudziarzy…