Antonio Silva krytycznie o Overeemie

autor:
19 Luty 2012
Antonio Silva krytycznie o Overeemie

Antonio Silva trenuje ostatnio z mistrzem UFC w wadze ciężkiej Juniorem Dos Santosem. Z tej okazji postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat najbliższego przeciwnika „Cigano” – Alistaira Overeema. Wypowiedź „Pezao” w środku posta.

Walka to walka i wszystko może się zdarzyć. To dwóch silnych zawodników, to ścisła czołówka tej dywizji, ale nie widzę szansy na to, żeby Overeem pokonał Juniora Dos Santosa. Overeem pokonał wielu, jest lwem, jednak, gdy zostanie trafiony zmienia się w kotka. Pierwsze uderzenie dos Santosa i duch fajtera Overeema pójdzie do szatni. Myślę, że to będzie kolejny nokaut w karierze Juniora.

Antonio Silva podpisał kontrakt z UFC, jednak jego rywal nie jest jeszcze znany. Pojawiły się plotki mówiące o jego starciu z Cainem Velasquezem, jednak ostatnio Lorenzo Fertitta wyjawił, że trwają prace nad zestawieniem Velasqueza z Frankiem Mirem.

Komentarze

 • Sony

  Kolejny spec szkoda gadać, jedyne, co mnie pociesza to to, że fajnie dostał w piz.. ostatnio

 • shogun

  jasne, pytajmy teammate-ów kto ich zdaniem wygra, ich przyjaciel czy jego przeciwnik…

 • Tapoutdeal1989

  Mam małą sugestie na przetestowanie dostanie Roya big country nelsona uwielbiam nawet jak przegrywa to daje z siebie 100 procent i ma najlepszą wizytówkę w ufc mega fajowski cudny brzunio postac pozytywna jak najbardziej a ten .
  Antonio Silva ma stopy antykopy płaskie wielkie szkity i facjata jak

  Antonio the frankenstein Silva xd .