Dan Henderson otwarty na walkę w wadze ciężkiej

10 Luty 2012
Dan Henderson otwarty na walkę w wadze ciężkiej


Grill, mięso, masa, waga ciężka…

Nie jest tajemnicą, że dla 41 letniego Dana Hendersona, każdy rok w oktagonie jest na wagę złota i każdy, kolejny krok musi rozpatrzyć trzy razy. W wywiadzie dla mmamania.com zawodnik nie kryje, że nie ma zamiaru czekać na pojedynek z Jonem Jonesem i z powodzeniem mógłby zawalczyć w wadze ciężkiej.

„Nie wiem jaki jest plan, ale ja zawalczyłbym z kimkolwiek kto byłby dobrym zestawieniem. Problem polega na tym, że naprawdę nie ma nikogo w tej chwili kto gwarantowałby mi walkę o pas a to by miało dla mnie sporo sensu. Nie wiem, może wystąpię w innej wadze. Nie wiem czy oni widzą kogokolwiek w wadze ciężkiej kogokolwiek sensownego. Chciałbym walczyć w kwietniu lub w maju. Ciekawe z kim chcieliby mnie zobaczyć moi fani? Musiałbym się zastanowić, nie wiem kto tam jest ale dałem UFC znać, że jestem otwarty na ich sugestie.”

Komentarze

 • vonski

  Zajebista fotka 😀

 • Tapoutdeal1989

  Fotka jak wyeksmitowany uciążliwy lokator agresywny i nie dbający o higienę osobistą dodatkowo na tarasie trzymający złom hahahhahaha taki joke pozdrawiam wszystkich co chcą być pozdrowieni nie .

 • Paweł

  Spacer farmera.

 • Paweł

  Buahahaha. Tak wgl to fajnie, że dopiero teraz przeczytałem napis pod zdjęciem. Myślałem, że on te pasy maluje. Hahahahaha.

 • TD

  Wreszcie jakiś porządny użytkownik, który docenia czyjąś inwencję twórczą.