Ile „ARTS” jest w Twoim MMA? Sprawdź i wygraj bilety na galę lub koszulkę KSW

21 Luty 2012
14
Ile „ARTS” jest w Twoim MMA? Sprawdź i wygraj bilety na galę lub koszulkę KSW

Wiemy, że tak naprawdę w każdym z Was drzemie dusza artysty, a przynajmniej „Mixed Martial Artisty”. Dlatego specjalnie dla naszych fanów mamy dzisiaj dwa bilety i jedną koszulkę KSW, które są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że uruchomicie 5% waszej wrażliwości artystycznej i bynajmniej nie oznacza to, że musicie nosić fantazyjne szaliki i mówić po francusku.

Aby wygrać koszulkę KSW Kick Strike Wrestle lub dwie wejściówki na galę KSW 18: „Różalski vs. Le Banner” należy skorzystać z wszechobecnego na waszych komputerach Microsoft Paint i narysować w nim karykaturę wybranego zawodnika z karty KSW 18. Wybór programu to nie przypadek. Chcemy w ten sposób dać szansę wszystkim, zarówno totalnym laikom jak i tym PRO.

Wasze prace należy przysyłać na maila: info@mmanews.pl do 23:59 w tę środę. Koszulkę i bilety będzie można odebrać przed Orlen Areną w sobotę do godziny 18:00 (skontaktujemy się mailem). Jeśli ktoś nie jedzie na galę, koszulkę wyślemy pocztą.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Szewix
Gość
Szewix

Czas ujawnić swój talent światu!

ejdiem
Gość
ejdiem

Poszło :d 6 lat klasy plastycznej wreszcie do czegoś się przydało, jestem dumny z mojej pracy :d

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew

Można, ale liczymy tylko tę, która bardziej się nam spodoba.

Yoza
Gość
Yoza

Można podesłać dwie ?

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew

Nie sądzę żeby było dużo zgłoszeń, a jak komuś zależy na biletach, to ma realną szansę żeby je wygrać jak tylko wpadnie na zabawny pomysł. Myślę, że pomysł jest git.

Sony
Gość
Sony

Jak wygram bilet to obiecuje oddać go na cele społeczne dla niewidomych dzieci… Myślę, że one będą miały największą frajdę z tej imprezy

fotokorpus - MMAhub.pl
Gość

no narysowanie w paintcie czegokolwiek przypominającego to, co się chciało faktycznie narysować, to juz poziom hard 😉 btw. jak sprawdzicie czy to z pain(t)a? 😛

Paweł
Gość
Paweł

Liczyłem na małe prowo. 🙁

Paweł
Gość
Paweł

Chociaż liczyłem na coś łatwiejsiejszego.

Paweł
Gość
Paweł

Dobra… czas wziąć się do roboty. BEZ ODBIORU.