KSW łamie rekordy

19 Luty 2012
KSW łamie rekordy


Foto: www.orlenarena.plock.eu

Największa polska organizacja MMA jest na dobrej drodze do kolejnego, istotnego rekordu na swoim koncie. Osiemnasta gala Konfrontacji, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, organizowana jest tym razem w Płocku i to właśnie z tym miejscem związane jest ich kolejne osiągnięcie.

Plan z góry zakładał, aby oprzeć oprawę na miejscowym Marcinie Różalskim, który swoją bujną przeszłością K-1 i obecnie KSW, miał przyciągnąć tłumy. Nie mamy pojęcia jak wypadną ratingi telewizyjne, natomiast wiemy już, że tłumy, które zgromadzą się 25-go lutego w hali aby śledzić wydarzenia na żywo, będą pękały w szwach i to dosłownie.

Płocka Orlen Arena jeszcze nigdy w swojej historii nie była całkowicie pełna. Po rozmowie z Arturem Przybyszem wiemy, że KSW 18 wyprzedała prawie wszystkie miejscówki i ma spore szanse, aby być pierwszą imprezą sportową, która przełamie dotychczas nieosiągalne.

My ze swojej strony z chęcią dołożymy cegiełkę, a nawet dwie, bo jeszcze dzisiaj ogłosimy konkurs w którym do wygrania będzie oficjalna koszulka KSW i dwa bilety. Nasi zwycięzcy będą siedzieli obok siebie i będą mogli porozmawiać w trakcie gali o tym dlaczego kochają MMAnews.

Komentarze

 • Nita

  super konkursy to jest to co lubie

 • jand

  a jaką pojemność ma orlen arena?

 • Paweł

  „Pojemność hali to 5161.” Plus kilkanaście/set(?) miejsc więcej na taki event.

 • jand

  to calkiem niezle, tymbardziej ze ten event ma podobno mniejszy budzet niz ostatnie kilka gal (pewnie dlatego ze nie musza placic pudzianowi)

 • Paweł

  Raczej dlatego, że zainteresowanie i mediów i ludzi jest dużo mniejsze, kiedy nie ma Pudziana czy Mameda. Więc nie będą w tą galę pompowali dużej kasy, skoro wiedzą, że i tak się nie zwróci.

 • jand

  no w skrócie wlasnie o to mi chodzilo 🙂

 • F. Georgiew

  Jestem ciekaw jaka będzie skala tej gali. Spodziewam się czegoś w stylu KSW 15, mam nadzieję, że będzie utrzymany ten poziom.