Ekolodzy mają pretensje związane z trailerem KSW 18!

autor:
23 Luty 2012
Ekolodzy mają pretensje związane z trailerem KSW 18!

O Marcinie Różalskim można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że źle traktuje swoje psy. Nie zmienia to jednak faktu, że trailer do zbliżającej się gali KSW 18 nie spodobał się jednej z organizacji ekologicznych, która poskarżyła się organizatorom, że ich nagranie przedstawia „psy rasy bull” w złym świetle.

Jak się okazuje, na samym kontakcie z organizacją się nie skończyło. Ludzie związani ze środowiskiem zaczęli wysyłać masowo maile do przedstawicieli KSW, w tym Artura Przybysza, rzecznika prasowego federacji, który mówi, że dostał już ponad sto wiadomości protestujących przeciw przedstawianiu psów w tak agresywny i negatywnie kojarzący się sposób.

Chyba powoli wypada pogodzić się z tym, że żyjemy w epoce poprawności politycznej. Dziś w Płocku zapytano nas z Wojtkiem czy chcemy łóżko małżeńskie czy dwa oddzielne, a przy okazji trailerów – niezależnie czy komuś się podobają czy nie – istotny staje się nagle kilkusekundowy występ dwóch szczekających psów.

Komentarze

 • vonski

  To z łóżkiem najlepsze 😀

 • PPVmaster

  Mad World

 • Kazik

  Ci ekolodzy to juz mnie wku*****. Chyba im sie naprawde nudzi. Niech posprzątają las, zrobią cokolwiek pożytecznego zamiast piep*** głupoty…..

 • WujekCiasto

  Najbardziej zajebisty motyw w trailerze.

 • Blade

  Dobry motyw. Jakby ktoś źle potraktował któregoś z psa Różala, to Różal by mu od*ebal leb i naszczal do srodka.

 • saper

  A ma który z was Amstaffa? Takie przedstawianie tej rasy tylko buduje niepotrzebne stereotypy i to głupota. Z takich głupich trailerów potem rodzą się opinie że MMA to ludzkie walki psów itp.

 • pavulon

  Naruszono dobra osobiste całej rasy; to niedopuszczalne