Minotauro Nogueira wraca do formy

08 Luty 2012
Minotauro Nogueira wraca do formy


foto: Ivan Raupp

Na globo.com pojawiła się obszerna foto relacja z postępów rehabilitacyjnych Rodrigo Nogueiry, który zaledwie sześć tygodni po operacji, tryska energią i pozytywnym nastawieniem do swojego powrotu.

W ciągu trzynastu lat zawodowej kariery, Minotauro zdobył rzesze fanów, których raz za razem wprawiał w osłupienie, zdobywając kolejno pas legendarnego Pride FC a później UFC. Tym razem, swoją postawą zadziwił nawet swoją fizjoterapeutkę:

„Mechanika jego ręki jest świetna, jest doskonała. Jesteśmy sześć tygodni po operacji, która odbyła się 17-go grudnia. Odzyskał stabilność, teraz musi odzyskać gibkość. To codzienna terapia. Przeciętnie dwie lub trzy godziny bez przerwy. W tym właśnie tkwi sekret. Rodrigo motywuje mnie, ponieważ nigdy nie narzeka. Proszę go żeby zrobił dziesięć powtórzeń a on chce 30. To determinacja, której nie widziałam nigdy wcześniej i dzisiaj jest taka sama.”

Pełna fotorelacja z jednego z zabiegów rehabilitacyjnych poniżej.

Były mistrz UFC zdradził, że do treningów wróci już w marcu i będzie miał trzy miesiące żeby przygotować się kolejnego eventu UFC w Brazylii, który tym razem odbędzie się w Sao Paulo, 16-go czerwca. Ktoś śmie wątpić czy Minotauro podoła zadaniu?

Komentarze