Nowa era highlightów? Silva vs. Sonnen 2 – fanowski trailer

autor:
27 Luty 2012

Wraz z rozwojem MMA również fanowskie produkcje stają się coraz bardziej profesjonalne i interesujące. Po wczorajszym „Message to establishment” z Nickiem Diazem dziś mamy oparty na ciekawej koncepcji highlight zapowiadający Silva vs. Sonnen 2, w którym audio i wideo przeplata się w naprawdę ciekawy sposób. Gorąco polecam!

Komentarze

 • Wonsz

  Czekam na odpowiedź Nicka.
  Będzie miał sporo materiałów do nowego trailera ;D.

 • pietrrokov

  Według mnie nadal Sonnen nie zasługuje na ponowną walkę z Andersonem tym bardziej po słabej walce z Bispingiem.
  Ale wiadomo głupi tłum musi zobaczyć tą walkę żeby przekonać się kto jest prawdziwym mistrzem.
  Jestem tylko ciekawy taktyki Silvy bo jest niesamowicie nieprzewidywalny jeżeli chodzi o plan walki.

 • Blade

  Pietrrokov: Kto zasługuje na walkę z Silvą (w MW) bardziej niż Sonnen?

 • Daw

  Chyba jednak Sonnen jest na chwila najlepszym kandydatem. Jeszcze ewentualnie w tej walce widzial bym Munoza i Palharesa.

 • F. Georgiew

  Palhares miał ostatnio zbyt nisko notowanego przeciwnika, a Munoz wypadł z eliminatora do title shota. Poza tym nie zapominajcie, że to Sonnen ma prawdziwy pas 😉

 • GruenbergFilip

  nie przepadam za zachowaniem i postawą Sonnena, ale mimo wszystko mam nadzieję, że z Silvą wygra. Zachowanie brazylijczyka denerwuje mnie jeszcze bardziej.

 • Blade

  Palhares przegrał każdą walkę z wysoko notowanym przeciwnikiem. Miał 2 szanse wbić się w top. Przegrał z Hendo i Marquadtem (tym samym którego Sonnen wgniótł w ziemię).
  Mark Munoz miał mieć walkę o titleshota, ale wypadł. Natomiast Sonnen 2 razy wygrał walkę o titleshota 😉 Anderson jest kontuzjowany i kto wie czy nie będzie musiał 3ci raz walczyć o coś co już sobie wywalczył dawno temu.