Palhares pewny siebie przed pojedynkiem z Belcherem

19 Luty 2012
Palhares pewny siebie przed pojedynkiem z Belcherem


Następnym razem uważaj do kogo mówisz ‚Zjedz nogę’…

Bruce Lee powiedział kiedyś, że najbardziej należy obawiać się nie przeciwnika który zna 10 tysięcy kopnięć, ale takiego który trenuje jedno kopnięcie 10 tysięcy razy. Jak wiele w tym prawdy, wie m. in. Rousimar Palhares, który raz za razem poddaje swoich przeciwników używających swoich najmocniejszych atutów. Piątego maja na ‚UFC on Fox 3’ Brazylijczyk stanie przed kolejnym, trudnym zadaniem. Jego przeciwnikiem będzie Alan Belcher. Pewny siebie Toquinho połowę sukcesu ma jednak za sobą:

„To będzie świetna walka. Zamierzam walczyć i wygrać, będę ciężko pracował żeby to osiągnąć.”

Wychowanek słynnego Murillo Bustamante doskonale zdaje sobie sprawę jaką taktykę będzie miał jego przeciwnik:

„Jego gameplan będzie taki sam jak innych, którzy ze mną walczyli. Będzie próbował walczyć ze mną w stójce. Trenują bardzo dużo moje uderzenia, ale mój parter to jest mój klucz do zwycięstwa. Nigdy nie przestaję go trenować.”

Zwycięzca tego pojedynku prawdopodobnie skoczy w rankingach i będzie na najlepszej drodze po pas mocno obstawionej wagi średniej.

„Koncentruję się po prostu na wygrywaniu. Zobaczymy co będzie następne.” – powiedział zawodnik Brazilian Top Team, który ma za sobą udaną passę trzech wygranych z rzędu. Dziesięć poddań na siedemnaście pojedynków Palharesa pozwala zaryzykować stwierdzenie, że Belcher będzie nad wyraz przygotowany jeżeli chodzi o obronę przed jiu-jitsu.

Komentarze

>><<
ZamknijX