Przygotowania Roberta Burneiki do MMA Attack 2

autor:
23 Luty 2012

Filmik dla fanów Hardcorowego Koksa. Burneika w znanym dla siebie stylu pokazuje, co stanie się z Marcinem Najmanem podczas ich walki zaplanowanej na gali MMA Attack 2, która odbędzie się 27-ego kwietnia w katowickim Spodku.

Komentarze

 • osk`

  Wyobrazacie sobie takie KO na najmanie -> flying-spinning-back-kick-iem? 😀

 • WujekCiasto

  Przyznam szczerze,ze jestem w szoku.W zyciu bym nie przypuszczal,ze kulturysta jest tak sprawny.Nasi krajowi pakerzy to nawet jak chodza to sapia.Widocznie lepsze soki w Stanach.

 • lepsze stejki 😉

 • pietrrokov

  Primo: Pudzian wkładając całe samozaparcie raczej nie potrafił by wykonać takiej obrotówki.
  Secundo: Najman pewnie już w domu leży cały posrany po zobaczeniu tego co z niego zostanie a zostanie mniej niż z arbuza.
  Tertio: Oksiński dalej będzie gadał, że Najman będzie potrafi tą walkę wygrać ale nawet on zdaje sobie sprawę, że może tylko przygotować się na to w czym będą Najmana wynosili.
  Quatro: HK może i nie wytrzyma więcej niż 45 sekund kondycyjnie ale według mnie potrzebuje maks połowy tego czasu żeby pokazać kto dominuje w ringu.

 • cymes

  Ochłońcie kur*a. Burneika nie ma zadrnej techniki żeby ruszyc Nejmana…

 • S

  Burneika ma marne szanse bo nawet taki ‚fighter’ jak Najman to dla niego za wysokie progi. Mimo wszystko będę za Robertem bo to niesamowicie pozytywny gość, nie da się go nie lubić. Jak dla mnie byłby genialnym ringowym anonserem:)

 • Paweł

  Mam nadzieję, że ROBERT pośle ‚karierę’ Najmaniego w zaświaty właśnie takim kopnięciem.

 • MMAniak

  Robert, ale arbuz nie odda!!
  Robert: Ale Najman też nie odda! 🙂

  A tak serio:
  Choćby kopał na 2,50cm to mnie nie przekona, co więcej wydaje mi się, że Koksu spuchnie po 30 sek walki, ponieważ będzie chciał na siłę znokautować Najmana, który wyciągnął wnioski z Pudziana. No przepraszam was wszystkich, ale nie widzę Koksa jako fightera. Jest bardzo sprawny co widać na filmiku, jednak nie będzie miał czasu na ustawienie sobie Marcina pod siatką i wypowiedzenie słów: Marcin, teraz zostaniesz znokautowany! Tak Hardcorowo! Jak widać jesteś wyższy ode mnie, ale to mi nie przeszkadza. Ja kopię wysoko. A teraz ustaw się i pozwól nie przerywać mojego back-kicka, bo dużo soczystych stejków jadłem żeby go wykonać.

  Pożyjemy zobaczymy, ale nie widzę okrąglutkiego Robercika, z krótkimi rączkami w MMA.