Rampage pragnie odejść w wielkim stylu

11 Luty 2012
7
Rampage pragnie odejść w wielkim stylu

Przejść na ameryturę jako mistrz UFC i bronić pasa w Japonii? Byłoby idealnie.” – powiedział Rampage na łamach Fighters Only Magazine. W wieku 33 lat i z rekordem 32-9, Quinton Jackson czuje, że jego czas nadchodzi i nie ma już zbyt wiele do udowodnienia. Ale jeżeli odejść, to w wielkim stylu.

„Wierzcie mi, wciąż chcę przejść na emeryturę jako mistrz. Chcę potrzymać ten pas choćby jeszcze raz. Prawdopodobnie, gdybym wygrał walkę z Jonem Jonesem i jeżeli event w Japonii nie byłby zaraz po tym, istniałaby spora szansa, że byłbym już na fighterskiej emeryturze.”
„To byłby idealny moment żeby odejść. Ale równie prawdopodobne byłoby, że poczekałbym z tym żeby – tak czy inaczej – walczyć w Japonii i bronić tam pasa. Wówczas, jeżeli odniósłbym sukces na 144 show UFC, zdecydowanie zakończyłbym karierę. Zakończyłbym ją jako niezwykle szczęśliwy człowiek!”

Kiedy w 2007 roku znokautował Chucka Liddella, zdobył tym samym pas wagi pół ciężkiej UFC, by pół roku później udanie obronić go w pojedynku z Danem Hendersonem i tym samym zunifikował pasy Pride FC i UFC, zostając niepodważalnie, najlepszym zawodnikiem kategorii pół ciężkiej na świecie. W kontrowersyjnej decyzji, utracił pas w kolejnym wystąpieniu z Forrestem Griffinem. Od tej chwili miał bardzo udany rajd, by raz jeszcze spróbować sił w mistrzowskim pojedynku z Jonem Jonesem, który niestety przegrał przez duszenie. Aktualnie, popularny Rampage czeka na swój – być może – łabędzi śpiew z Ryanem Baderem na UFC 144 w Japonii (26 luty), czyli powrót do miejsca, które uczyniło go sławnym.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MMAniakTapoutdeal1989TDPawełSony Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MMAniak
Gość
MMAniak
Offline

..ale o pas chyba już nie zawalczy.. Przepraszam, błąd 😛

MMAniak
Gość
MMAniak
Offline

Szansa ponownego zdobycia tytułu prze Rampage’a jest tylko i wyłącznie w tym, że Jon Jones zmieni kat. wagową. Już wywalczył swoje, dalej pozostaje jednym z najlepszych na świecie, ale o pas chyba już nie pewnie zawalczy.

Tapoutdeal1989
Gość
Tapoutdeal1989
Offline

I wycie jak wilk plus bardzo ładnie zbudowane mięśnie ja go lubię .

Tapoutdeal1989
Gość
Tapoutdeal1989
Offline

Jest dobrym półciężkim i takim zostanie w sercach fanów na zawsze .

Paweł
Gość
Paweł
Offline

Nie, żebym się czepiał. Nie, żebym lubił to robić… Z Jonem to przez RNC przegrał o ile mnie pamięć nie myli. ;>

Sony
Gość
Sony
Offline

Mi braakuje zawsze info ile kasy zdążyli nastukać do czasu przejśćia na emeryture