Saga „Chael Sonnen vs. Anderson Silva” – odcinek 1024

10 Luty 2012
Saga „Chael Sonnen vs. Anderson Silva” – odcinek 1024

W wywiadzie dla brazylijskich mediów, Anderson Silva skomentował pojedynek Chaela Sonnena z Michaelem Bispingiem, co tradycyjnie nie pozostało bez echa.

Mistrz wagi pół średniej przede wszystkim pochwalił Bispinga, który faktycznie pokazał się z bardzo dobrej strony, mocno obijając, kontrolując walkę w klinczu a nawet sprowadzając Sonnena do parteru. Głównym zarzutem dla Chaela był fakt, że: „Mało robi, dużo mówi” i jedynym ratunkiem dla niego jest wziąć się ostro do pracy. Długo nie trzeba było czekać na kontrę Amerykanina.

„Kiedy będę chciał twojej porady to ją ciebie wytłucze głupku. A teraz wracaj do śpiewania do hamburgerów i mówienia Segalowi, że zasłużył na szacunek.”

Rewanż „Spider vs. Gangster z Oregonu” spodziewany jest na okolice czerwca w Brazylii.

Komentarze

 • ninja

  Co za gamoń tłumaczył wypowiedź Chaela???

  ?Kiedy będę chciał twojej porady to ją Z ciebie wytłucze głupku. A teraz wracaj do ŚPIEWANIA DO hamburgerów i mówienia Segalowi, że zasłużył na szacunek.?
  Learn and practice your english…

 • TD

  uff, to było na dużym zmęczeniu i przeczytałem signing zamiast singing, poprawione… If You wanna test me, sure. Why not! BTW THX

  P.S. Przyznasz, że trzeba być trochę gamoniem, żeby nie zauważyć, że po prostu pomyłka wynikała z przestawienia jednej litery 🙂

 • chu

  Szkoda bo Bisping dał świetną walke i jeszcze na koniec miał pełny dosiad i kto wie jak to sie mogło skończyć gdyby nie końcowy gong! Ten pajac naprawde dużo mówi a mało robi i powienien w końcu dostać porządne lanie!

 • MMAniak

  Mistrz wagi pół średniej? 🙂