Shogun czeka na Rampage’a

autor:
29 Luty 2012
Shogun czeka na Rampage’a

Zarówno Mauricio „Shogun” Rua, jak i Quinton „Rampage” Jackson walczą ostatnio ze zmiennym szczęściem. Szansą na powrót do gry o titleshota mogłoby być dla jednego z nich zwycięstwo w bezpośrednim pojedynku, który byłby rewanżem za Pride Total Elimination w 2005 roku, kiedy to Shogun wygrał w pierwszej rundzie po soccer kickach. Gorącym zwolennikiem takiego starcia jest właśnie Rua.

Oto co powiedział w wywiadzie dla Tatame:

Walka z Rampage’em kiedyś nastąpi. To nieuniknione i UFC dobrze o tym wie. On nie przejdzie na emeryturę dopóki nie dojdzie do naszego rewanżu i do tego czasu ja też nie odejdę z MMA.

Pewnie wszystkim marzy się taka epicka batalia jak Rua vs. Henderson na UFC 139.

Komentarze

 • MMAniak

  Moje pierwsze spostrzeżenie po przeczytaniu: Shogun zobaczył walkę Jacksona z Baderem i nabrał wiatru w skrzydła. W sumie też chciałbym zobaczyć taki pojedynek.. Lubię Shoguna, a po walce z Hendo jeszcze bardziej zwiększył się mój szacunek do Mauricio. To byłaby ciekawa walka, z pewnością o wiele bardziej niż ostatnia walka Rampage’a, ponieważ zmierzyło by się 2-óch strikerów, mających sobie coś do udowodnienia. Wątpię, że zobaczylibyśmy w tej walce dużo parteru, ponieważ zapewne każdy z nich pragnie znokautować i dać dobre widowisko. Wydaje mi się, że to Jackson zaliczyłby kolejną porażkę, ponieważ jak widziałem odporność na uderzenia Shoguna w walce z Hendo to wątpię, aby Rampage by coś wskórał. Czas pokaże.. Ja jak najbardziej oczekuję tej walki..

 • MMAniak

  @To wątpię aby Rampage coś wskórał” 🙂

 • Blade

  Ten rewanż to dobry pomysł. Walka 2 legend i może być show pokroju Henderson vs Shogun.

 • MMAniak

  @Blade – śmiem wątpić, że kiedykolwiek dojdzie do tak dobrego pojedynku z udziałem Jacksona.. Może być to widowiskowy pojedynek, jednak nie przesadzajmy 🙂

 • shogun

  WAR SHOGUN !!!!!!!!!!!!!!!!!!