Testy antydopingowe po UFC 143 wskazują winnego… bukmacherzy przyjmują zamówienia

09 Luty 2012
Testy antydopingowe po UFC 143 wskazują winnego… bukmacherzy przyjmują zamówienia


Boże, spraw żeby to była nieprawda a jeżeli tak, to niech to będzie marihuana, a jeżeli już to niech przynajmniej będzie dobra…

Na początku to była jedynie plotka, ale teraz już oficjalnie została potwierdzona. Keith Keizer powiadomił portale branżowe, iż jeden z zawodników ubiegło weekendowego UFC 143, był pod działaniem nielegalnej substancji.

Nie podano o kogo ani o jaki środek chodzi, więc wszystko co w tej chwili wycieka do internetu to plotki i spekulacje. Jedna z mocniej argumentowanych historii dotyczy osoby Nicka Diaza, który przegrał z Carlosem Conditem, wywołując tym samym falę oburzenia względem słuszności decyzji sędziów. Ktoś błyskotliwy przywołał również fakt, że historia miała mieć swój „happy end” w postaci rewanżu, na który Condit ponoć się zgodził a na który nie przystał Nick Diaz.

Proponujemy jednak, aby poczekać z oficjalnym wieszaniem kotów na kimkolwiek i wstrzymać się do czasu oficjalnej wersji.

Komentarze

 • Paweł

  Okej, ale jeśli to się okaże prawdą, to dam sobie rękę uciąć, że ta cała pieprzona szopka z Conditem chcącym rewanżu to jedynie pieprzony ruch marketingowy ze strony obozu Carlosa i UFC. Jego menadżerem jest Malki Kawa tak?

 • F. Georgiew

  Moje typy:
  – Nick Diaz – marihuana (nie pamiętam już czy porażki też zmienia się na NC, ale byłoby zabawnie)
  – Carlos Condit – jakieś PED, skoro Cesar dostał instrukcje żeby o niczym nie mówić, to może dotyczyć też Condita.
  – Josh Koscheck – coś do zbijania wagi, był jeszcze bardziej wyżyłowany niż zawsze

 • jand

  czekanie na tą infromację jest bardziej ekscytujące niż losowanie lotto na które czekam 🙂

 • S

  Mój typ to Roy Nelson, wziął coś na przyrost masy.

 • Paweł

  Ja zakładam na 99%, że Nick. Wczoraj na fejsie Cesara się pojawiła taka wiadomość: ‚Condit vs Diaz or GSP will not happen this year. Things are being reconsidered. We greatly appreciate our fan support. Everything will be out soon.’
  Chociaż to tak jak Franek mówi mógłby być Condit, ale nie chce mi się wierzyć jakoś w to… Za grzeczny z niego chłopiec.

 • Paweł

  Tak się zastanawiam czy jest teoretycznie taka możliwość, aby po walce, ale jeszcze przed testami zawodnik zdążył zjarać jointa?

 • F. Georgiew

  Oczywiście, że jest, ale to mało prawdopodobne.

  Wszyscy biorą, więc jak ktoś wpadnie, to może być każdy w wyniku pomyłki. Akurat w Jackson’s MMA na pewno mają od tego dobrych speców, ale równie dobrze np. Koscheck po spince z AKA mógł się potknąć.

 • Szajbob