Tim Sylvia chce wrócić do UFC i prosi fanów o pomoc

15 Luty 2012
Tim Sylvia chce wrócić do UFC i prosi fanów o pomoc

Były mistrz UFC Tim Sylvia twierdzi, że w chwili obecnej pokonałby 80% zawodników wagi ciężkiej największej organizacji MMA na świecie. Żeby to udowodnić, potrzebuje tylko jednego głosu na „Tak”.

Amerykanin kojarzy się przede wszystkim z faktu dominacji dywizji ciężkich i bycia jednym z najbardziej znienawidzonych zawodników/mistrzów UFC w historii. Polskim fanom Sylvia zapadł w pamięć przede wszystkim za sprawą zbicia popularnego Pudziana na „fioletowo” i hamując jego międzynarodowe zapędy po mistrzostwo.

W wieku 35 lat Tim dzierży rekord 30 zwycięstw oraz 7 porażek. Po zakończeniu kontraktu z UFC zawodnik nie miał zbyt dużo szczęścia, ale ostatnio wiedzie mu się coraz lepiej. Jego dwie ostatnie walki zakończyły się odpowiednio przez TKO i jednogłośną decyzję.

Niedawno, na swoim kanale You Tube umieścił nagranie podpisane „Tim sylvia”, w którym jasno wyraża swoje zdanie o niektórych fighterach wagi ciężkiej z imienia i nazwiska twierdząc, że prawdopodobnie znokautowałby ich w pierwszej rundzie. Nagranie przepełnione niezwykłą pokorą zawodnika, który przez sporą część nagrania walczy o ich głosy i tym samym podtrzymuje ostatnio modny trend masowego nękania Dany na Twitterze.

Komentarze

 • Paweł

  Żart dnia.

 • MMAniak

  Szczerze to wątpię, że dałby radę nawet Pudzianowi. Raz go pokonał, ale myślę, że tym razem już by Mu się to tak łatwo nie udało. Kolos jest według mnie lepszym zawodnikiem niż Sylvia. Z resztą, nie wiem po co to piszę. Tak jak napisał Paweł: Żart dnia. Zgadzam się w 100% 🙂

 • dantev

  jeżeli potrafiłby dojść do formy jak podczas pierwszego pojedynku z Arlovskim to możnaby go na jeden pojedynek sprowadzić….dać mu Overeema i zabukować miejsce w szpitalu 🙂

 • jand

  może i mogli by dać mu szansę na prelimsach, tak jak dali ostatnio gonzadze (tymbardziej ze w wadze ciezkiej zawsze jest malo zawodnikow) ale to twitterowe zawracanie dupy jest żałosne. Werdum też ostatnio robił z siebię idiotę, żeby wrócić do ufc.

 • HadHod

  i wrócił…

 • TD

  Hehe, Touché…

 • pietrrokov

  Dziwicie się, ze zawodnicy walczą wszelkimi sposobami o dostanie się do NAJLEPSZEJ organizacji MMA na świecie? Ja nie.
  Według mnie Silvia ma bardzo dobre predyspozycje na pokonanie wielu zawodników z HW a ta waga potrzebuje dobrych fighterów i wierze, że Silvia mógłby sporo namieszać.
  Na sprawdzian dałbym mu Mitrione.
  A teksty „nie dałby rady Pudzianowi” świadczą tylko o tym, że o MMA niektórzy wiedzą tylko tyle ile na KSW zobaczą.

 • jand

  Werdum wrócił bo ufc wchłonęło wszystkich cięzkich ze strikeforce 🙂 Nie musiał robić z siebie idioty.

 • rafixxx

  Pieniazki sie nie zgadzaja wiec chlopak chce troche zarobic przed emeryturka.Ortizem czy Liddellem nie jest wiec watpie by Dana dal mu szanse.

 • MMAniak

  pietrrokov: Napisałem prosto i na temat to co myślę, zwyczajnie żartując sobie z tej sytuacji, dlatego podałem jako przykład naszego celebrytę i nie wiem po co Tim pcha się tak wysoko. Mitrione to dobry przeciwnik dla Sylvii, jednak pewnie wybiłby Mu z głowy ponowne występy w UFC. Nie wiem co i komu chce udowodnić, wywalczył swoje, a ja pisząc w ten sposób komentarz nieco zironizowałem i potraktowałem ten news jako żart! Twierdzi, że pokonałby 80% zawodników HW? KPINY!, zestawiłbym go tak jak piszesz z Mitrione, następnie choćby z Kongo i jego sen o UFC, skończył by się szybciej niż myśli. Nie mam nic przeciwko Niemu i nigdy nie miałem, jednak nie podobał mi się nigdy Jego styl walki, a teraz w wieku 36 nic by nie zawojował. Dziękuje, pozdrawiam 🙂

 • Blade

  Akurat wymienionych Morecrafta, Beltrana i Struve’a by pokonał.

 • Silvia lepiej niech zmieni dilera , to raczej 80% zawodników hw z UFC zatłukło by jego

 • dantev

  Kto to jest Silvia?