Trenuj z Gregiem Jacksonem – omoplata i podstawy G&P

16 Luty 2012
Trenuj z Gregiem Jacksonem – omoplata i podstawy G&P

Nasz portalowy Neron trochę przysnął ze swoim MEGA profesjonalnym felietonem treningowym. Prawdę mówiąc, spowodowane jest to dużym projektem, który przygotowuje razem z Frankiem. Wychodząc mu naprzód, oto pełne 23 minuty seminarki z Gregiem Jacksonem.

Czy go kochacie czy też nienawidzicie za brudne sztuczki, które podrzuca swoim podopiecznym, Greg jest jednym z najlepszych trenerów MMA na świecie. Przynajmniej jednym z najbardziej marketingowych specjalistów w świecie mieszanych sztuk walk.

Nagranie powstało w gymie „Evolve MMA”, więc nie zdziwcie się kiedy zobaczycie jednego z czołowych skośnookich lekkich, trenujących omoplatę i podstawy G&P w wersji autorstwa Grega Jacksona.

Komentarze

 • hmmm

  czy kazdy trener poswieca tyle uwagi na szczegoly? w sumie jak sie okazuje jak wazne w tym aspekcie `gry`?? generalnie kieruje pytanie do osob trenujacych mma? i chodzi mi tylko o techniki pokazywane na filmiku.

 • Paweł

  Zapaczyłem się na zdjęcie.

 • F. Georgiew

  Nie każdy trener poświęca tyle uwagi na szczegóły i to jest niestety problem. To właśnie te szczegóły i ogromna liczba poprawek i powtórzeń sprawiają, że np. Palhares urywa nogę za nogą (on jest zawsze parę kroków przed przeciwnikiem, a wszystko, dosłownie wszystko jest na swoim miejscu), Mamed kręci się jak szalony, a Pacquiao boksuje jak boksuje.

 • Nita

  fajnie tłumaczy Greg