Zdecyduj się Sao Paulo

15 Luty 2012
5
Zdecyduj się Sao Paulo


Nowa kampania wydaje się przekonująca…

Pierwsze plotki jeszcze za czasów poprzedniego UFC w Brazylii mówiły, że kolejnym krokiem będzie zorganizowanie eventu w Sao Paulo. Kiedy Dana White oficjalnie potwierdził rewanż „Sonnen vs. Silva” zdradził, że rewanż odbędzie w Brazylii, jednak co do daty i miejsca nie był już tak przekonany. Ktoś dociekliwy mógłby zapytać: „skąd ta nagła zmiana zdania?”. Dzisiaj już wszystko wiadomo.

Okazuje się, że pierwotny plan zakładał zorganizowanie gali na ogromnym stadionie piłkarskim Pacaembu w Sao Pualo, ale grupa okolicznych mieszkańców uzyskała od sądu potwierdzenie, że takie wydarzenie będzie… za głośne (po północy) i tym samym zablokowali jakiekolwiek działania w tym miejscu.

Do akcji ochoczo wkroczyły władze Rio de Janeiro, które nie mają nic przeciwko trzeciej gali u siebie. Rządzący w Sao Paulo szybko odpowiedzieli, że nadal chcą zorganizować tu galę, ale oferują stadion zastępczy. Niestety pewne problemy logistyczne sprawiają, że UFC niechętnie patrzy na nową lokalizację, dlatego władze Sao Paulo zaoferowały mocną kampanię reklamową, którą ma nadzieję kupić sobie głos na TAK.
Największa organizacja MMA na świecie od dawna liczy, że ogromne zainteresowanie MMA w Brazylii popchnie ich show na któryś z większych stadionów w tym kraju i zrobią wszystko żeby ziścić swoje plany.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
TDPawełTapoutdeal1989 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł
Offline

Niedługo będziesz tylko za dupami latał i przestaniesz dawać tu gorące niusiki. 🙁

Paweł
Gość
Paweł
Offline

Doping będzie niewyobrażalny. Mam tylko nadzieję, że zrobią galę na pełnej p… bez nołnejmów itp.

PS. Nie było ładniejszych zdjęć?

Tapoutdeal1989
Gość
Tapoutdeal1989
Offline

Brawo Brawo i powodzenia .