Aldo chce Edgara

autor:
15 Marzec 2012
Aldo chce Edgara

Jose Aldo koniecznie chce zawalczyć z Frankie Edgarem, nieważne czy w dywizji piórkowej czy też w lekkiej. Jego wypowiedź na ten temat dla Sherdoga w środku posta.

Edgar myśli, że wygrał z Hendersonem, dlatego chce zostać w tej dywizji i zawalczyć z nim rewanż. Jeśli zdecyduje się zejść do kategorii piórkowej, to zawalczymy. Wielu ludzi chce to zobaczyć. Przejście Edgara, byłego mistrza UFC w wadze lekkiej, byłoby fantastyczne dla dywizji piórkowej. Jeśli jednak tego nie zrobi, to w przyszłości ja pójdę wagi lekkiej, aby się z nim zmierzyć.

Niezależnie w jakiej wadze starcie Aldo vs. Edgar byłoby kapitalnym widowiskiem – co do tego nie można mieć wątpliwości.

Komentarze

  • shogun

    lubie edgara, ale w tej walce aldo wytarłby nim podłoge . frankie ma fajny styl,ale czas zaczac konczyc walki a nie modlic sie o decyzje, jak 3/4 osob uwazam ze przegral ta walke z hendersonem i nie wiem gdzie doszukuje sie swojej wygranej. uwazam ze frankie woli zostac w LW bo mysli ze wieksze szanse ma z hendersonem niz z aldo ( i słusznie)

  • F. Georgiew

    A mnie ciekawi dlaczego ponad 20 pierwszych komentarzy na Sherdogu wskazywało jako zwycięzcę Jose Aldo. Rozumiem, że wydaje się być faworytem, ale w pojedynku zawodników tej klasy stawiać na któregoś aż tak jednogłośnie… nie, tak się nie robi.