Alistair Overeem skazany przez sąd w Las Vegas!

autor:
28 Marzec 2012
Alistair Overeem skazany przez sąd w Las Vegas!

Holenderski pretendent do tytułu wagi ciężkiej w UFC musi borykać się z dużą ilością problemów odkąd przeniósł się do największej organizacji na świecie. Najpierw nie dostarczył na czas próbek dla komisji stanowej, a dziś został skazany na 50 godzin prac społecznych, 90 dni aresztu w zawieszeniu i konieczność spotkania z psychologiem od spraw kontrolowania agresji ze względu na incydent, który miał miejsce w jednym z nocnych klubów w Vegas.

Wszystko z powodu doniesienia, które złożyła jedna z bawiących się w tym samym klubie kobiet. Twierdzi ona, że została „odepchnięta w twarz” przez Alistaira, co spowodowało, że straciła równowagę. Czekamy na oficjalne stanowisko Reema w tej sprawie, z pewnością wielu fanów jest ciekawych, co spowodowało taką reakcję zawodnika.

Alistair będzie musiał odpracować 50 godzin prac społecznych, a także odbyć serię spotkań w sprawie kontrolowania agresji. Sam nie stawił się na wczorajszym posiedzeniu sądu, ponieważ musiał być na konferencji prasowej promującej zbliżającą się walkę o tytuł. Kolejne posiedzenie sądu dopiero 26 września.

Komentarze