Anderson trenuje obronę przed obaleniami Sonnena – video

23 Marzec 2012
Anderson trenuje obronę przed obaleniami Sonnena – video

Chael Sonnen nie był pierwszym, który obalił teorię „obalania Andersona Silvy”, ale zdecydowanie był jednym z tych, którym udało się to więcej niż kilka razy w ciągu jednej walki. Oczywiście wszystko to do momentu w którym został poddany i później wykryto u niego nielegalny doping.

Teraz, kiedy od czasów UFC 117 wreszcie wiadomo, że rewanż jest już pewny i dojdzie do niego na 80-tysięcznym stadionie w Brazylii, Spider nie ma wyjścia jak trenować obronę przed sprowadzeniami. Video poniżej dowodzi, że Anderson dodał kilka „myków” do swojego imponującego arsenału. Właściwy moment zaczyna się od 03:20 minuty nagrania.

Komentarze

 • chu

  Kompletnie nie rozumiem tej walki. Jak Sonnen mógł dostac rewanż z Silva skoro nie dość że Anderson wygrał z nim mając kontuzje to jeszcze tamten bałwan był na dopingu. Po 2 rewanż to powinien dostać Bisping z Sonnen bo naprawde był blisko pokonania go. Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o pieniądze ale nie podoba mi sie to. Szczególnie że czuje w kościach że Sonnen wygra ta walke:/

 • chu

  tak co do filmiku…z kim on trenował? co to w ogóle było??:)

 • TD

  To były pokazówki na plaży w Rio. Jakiś marketingowy „dzień teamu Nogueira”. Nic istotnego, ot reklama.

 • vonski

  Trenując z hobbitami, to on się specjalnie na Sonnena nie przygotuje ;/ Też się boję, że Sonnen może wygrać walkę na punty jak znów przeleży na Andersonie 5 rund…

 • Blade

  Chu: Te bajki z kontuzją zachowaj dla siebie. Jakoś Anderson nigdy nie wspominał, że walczy z kontuzją w walce którą wygrał. Jakby miał kontuzję, to by się poddał operacji i walki by nie było. Sonnen wygrał 2 walki o titleshota, to i tak o 1 za dużo.

 • dantev

  1.Pieniądze
  2. REALNA chęć przerwania hegemoni Pająka.
  3. Pieniądze.
  4. Reklama idealna jeśli Pająk wygra dla popularyzacji MMA w BRazylii, w którą Bracia F mocno inwestują.
  5. Wizja konkretnej walki, w której ktoś zagrozi (realnie) Pająkowi i zmusi go do pracy( a nie poleżą sobie jak Maia i Leites np. albo połamią się wchodząc do Octagonu – Cote)
  6.Pieniądze
  8. Pieniądze
  Ale jeżeli Frodo to jego ekspert od obaleń to Chael już odpala cygara od studolarówek.

 • S

  Blade i Dantev mądrze prawią! Pamiętaj Dantev że jest jeszcze jeden powód aby ta walka się odbyła, to… pieniądze:)

 • pietrrokov

  Sonnen będzie próbował wjechać w Spidera jak pociąg a to jest tylko reklama bo Spider publicznie nie może (nie powinien) pokazać co potrafi i zdaje sobie z tego doskonale sprawę.
  Szanse wygrania tej walki przez Sonnena są w granicach 1% więc panowie nie ekscytujcie się bo ten pseudo gangster Chael jakiśtam tej walki nie wygra.
  Już jak ktoś zauważył Hrabia był bliski wygrania walki (w mojej opinii ją wygrał) a jest to o klasę gorszy przeciwnik od Andersona, nie ma na prawdę obawy, że Pająk straci pas i tytuł fightera nr.1 in da world 🙂

 • Yoza

  Z tymi 2 walkami o titleshota to przesada Stann w żadnym wypadku na to nie zasługiwał. Zgadzam się jednak że Sonnen w obecnej chwili to najlepszy przeciwnik dla Pająka

 • shogun

  haha ten krasnal nawet nie stara sie go obalic…. faktycznie,anderson jest gotowy na chaela…

 • Kuwejt

  Hrabia ma jedne z najlepszych obron przed obaleniami czyli głowną broń Sonnena, Anderson ma tą obrone na poziomie wszystkich brazylijskich parterowców , czyli słabą.

  Z kim miałby walczyć Silva teraz ? Bisping jeżeli wygra następną walkę dostanie titleshota, Palhares jeżeli by nie dał się ustrzelic urwałby nogę pewnie ( liczę ,że wygra następną walke i dostanie swoja szanse) , Munoz narazie kontuzjowany, z tej trójki najłatwiej wypromować walkę z anglikiem. Problem z tym ,że po nich nie ma już zbytnio nikogo.

  Napinacie się na Sonnena jak małolaty, które każda jego wymyslona na poczekaniu bajeczkę łykają i ciśnieniują się jeszcze

 • Wonsz

  Jeżeli ktoś mówi, że Bisping jest o klasę gorszy od Silvy – ma rację, ale jeśli chodzi mi dokonania/przekrojowość.
  Jeśli idzie o defensywne zapasy, defensywne jiu jitsu to moim skromnym zdaniem Bisping jest w czołówce swojej kategorii, a na pewno potrafi lepiej bronić sprowadzeń, poddań i wracać z ziemi do stójki niż to robi Pająk.

 • Wonsz

  Mała errata:
  „ale jeśli chodzi mi” – powinno być „mu” zamiast „mi” na końcu. 😛

 • blabla

  pajak wygra walke z sonnenem bez wiekszego problemu oczywistym jest ze nie byl w pelnej dyspozycji i nie raz o tym mowil, szkoda ze tak dlugo trzeba bylo czekac na ten rewanz bo przez to sonnen stal sie znany 🙂 a jest doslownie nikim zwyklym zapasiorem cos na wzor pierwszych zawodnikow mma totalnie jedno wymiarowy polowa dywizji by go nawalila w zasadzie kazdy kto umie bronic sprowadzen a kto nie umie w ufc ? 🙂

 • blabla

  procz briana kazdy 🙂

 • Halucynogen

  Wonsz dobrze prawisz. Ale mysle ze Silva odrobi lekcje. Poza tym Sonnen byl na dopingu a przy takich umiejetnosciach zapasniczych gosc idzie jak czolg. Pozyjemy, zobaczymy.

 • Slawek

  oglądałem ostatnio film „anderson silva – like a water”. film dokumentalny wiadomo o kim:D. Pokazuja w nim pare walk andersona, mówią sporo o tym jego kompromitującym występie z Maią i o przygotowania do pierwszej walki z sonnenem. W pewnym momencie, gdzies w połowie filmu zacząłęm się smiać. Kamera nagrała rozmawiajacych ze soba minotauro i andersona:
  (przytaczam z pamięci, więc tłumaczenie moze nie byc dokładne)

  Anderson:posłuchaj mnie bracie, poddam go, on odklepie…
  Minotauro(zdziwiony):nie no co ty, znokautujesz go przecież…
  Anderson:nie… poddam go

  Krótka gadka, a daje do myslenia. przypominam, że miało to miejsce rpzed walką.