Burneika pokazuje technikę, beefu strongmanów ciąg dalszy…

autor:
06 Marzec 2012
9

Tradycyjnie pisanie o freak showach wymaga kompromisów, dlatego upychamy kilka newsów do jednego posta. Po pierwsze, zobaczcie sobie powyżej technikę kopnięć Roberta Burneiki. Nie wiem jak z jego uderzaniem, ale szykuje się wiejska dyskoteka w main evencie MMA Attack. Po drugie, w środku posta przeczytacie jak dalej potoczył się beef Mariusza Pudzianowskiego z Kamilem Bazelakiem (ludzi związanych w różny sposób ze sztukami walki, jednak w tym zestawieniu zdecydowanie jest to freak show).

Oświadczenie Bazelaka na temat:

Mariuszu Pudzianowski!

Przyjmuję twoje zaproszenie. Podjąłbym się walki już teraz, niestety z powodu kontuzji jestem wyłączony z treningów na 2 tygodnie potem czeka mnie jeszcze rehabilitacja. Dlatego proszę o uszanowanie tego i możliwość pełnego powrotu do zdrowia. Nie sprawiło by ci to żadnej satysfakcji, gdybyś walczył z człowiekiem, który nie może się bronić.

W kwestii merytorycznej możemy to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy to ten oficjalny na gali KSW. Możliwość walki z Tobą na takim evencie nie zależy jednak ode mnie. Drugi zaś na zasadzie sparingu bez udziału kamer i mediów.

Jeśli chcesz aby odbyło się to bez udziału publiczności proponuję następujące warunki:

1.?Sparing? odbywa się w ringu

2. ?Sparing? trwa 2 rundy po 5minut.Pomiędzy rundami jest minutowa przerwa. W przypadku nierozstrzygnięcia robimy jedną 5 minutową dogrywkę.

3.Każdy z nas ma po dwóch sekundantów( może być też tylko jeden ?kwestia do uzgodnienia).

4.?Sparing? kontroluje sędzia z np. ALMMA (osoba bezstronna).To również kwestia do uzgodnienia. Może być też inny sędzia nie związany z ALMMA.

5.Podczas ?sparingu?nad naszym zdrowiem czuwa lekarz, który udziela pomocy w razie nagłego wypadku podczas walki.

6. Podczas ?sparingu? kierujemy się Regulaminem Walki federacji KSW odnośnie uderzeń dozwolonych i niedozwolonych.

Termin: 22 kwietnia w niedzielę lub późniejszy jaki ci odpowiada. Dostosuję się do twojego harmonogramu związanego z najbliższym pojedynkiem w KSW.

Bliższe szczegóły możemy uzgodnić emailem bądź za pośrednictwem naszych managerów.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

A także oświadczenie dotyczące domniemanego dążenia do anulowania walki przez „Vanderleia”:

W związku z publikacjami prasowymi dotyczącymi tego, iż rzekomo domagam się anulowania wyniku walki chciałbym oświadczyć, iż niczego takiego się nie domagam. Owszem bezpośrednio po walce rozmawiałem z jednym z właścicieli federacji. Byłem wtedy rozgoryczony tym w jaki sposób przegrałem. Rozmawiałem o różnych opcjach. To normalne, że rozważa się różne scenariusze. Po walce nie do końca byłem sobą. Ból, rozpacz, zniechęcenie, zrezygnowanie to uczucia jakie mi towarzyszyły?

Nigdy jednak nie użyłem sformułowania, że gdyby nie kontuzja kolana to walkę bym wygrał. Podczas pojedynku z Kamilem Walusiem doznałem kontuzji, której następstwem była przegrana walka. Mój przeciwnik zwyciężył i ta sprawa jest bezdyskusyjna. Do nikogo nie mam pretensji, gdyż porażka jakiej doznałem to tylko i wyłącznie moja wina. Miałem pecha. Nie zawsze umiejętności, przygotowanie fizyczne są najważniejsze. Czasami trzeba mieć po prostu szczęście. Przykładem mogłaby być chociaż walka Macieja Jewtuszko z Arturem Sowińskim. Czy ?Irokez? był tak naprawdę dużo gorszym zawodnikiem niż ?Kornik?? Nie sądzę?po prostu miał pecha. Podobnie było ze mną. Jak już wielokrotnie podkreślałem w różnych wywiadach na nikogo nie zwalam winy za moją przegraną. Mam szacunek dla swojego rywala. Tego wieczoru zwycięstwo było jego?Życzę mu wielu spektakularnych sukcesów.

Dziękuję również Martinowi Lewandowskiemu i Maciejowi Kawulskiemu za możliwość walki na gali KSW18. Przepraszam, że zawiodłem?być może gdyby los był łaskawszy dla mnie walka potrwałaby dłużej. Niestety było inaczej. Dzisiaj muszę się pogodzić z porażką. Trudno z tym żyć, ale w życiu trzeba umieć również przegrywać. Przegrywać z dumą i honorem?

Pozdrawiam wszystkich

Kamil Bazelak

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
OskarMMAniakshogunF. Georgiewmmaboy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Oskar
Użytkownik
Oskar
Offline

Myślisz, że takie reklamy byłyby w Xtreme Couture?

MMAniak
Gość
MMAniak
Offline

Oskar – To jedna z wielu reklam po wewnętrznej stronie klatki.. Przez cały film widzimy ich kilka.

shogun
Gość
shogun
Offline

Nie, nie zauwazylismy .

Oskar
Użytkownik
Oskar
Offline

A zauważyliście, że gym w tle to Wand?

MMAniak
Gość
MMAniak
Offline

<< Co swoją drogą jest bardzo prawdopodobne i wydaje mi się, że w ten sposób się właśnie zakończy.. 🙂

MMAniak
Gość
MMAniak
Offline

hahah.. Już widzę Koksa latającego za Najmanem(oczywiście spuchnie po 30 sekundach), i krzyczącego: „No dawaj, dawaj no! Nie uciekaj!, dawaj” hahaha.. W sumie co raz bardziej oczekuję tej „walki” bo pewnie długo takiego cyrku nie zobaczę. A swoją drogą, Robert strasznie najadłby się wstydu, jakby po tych wszystkich groźnych filmikach, na których pokazuje jak to urwie głowę Najmanowi, podczas walki nie uderzył ani razu i przegrał..

mmaboy
Gość
mmaboy
Offline

Po co w ogóle zamieszczać takie newsy. To jest prywatna sprawa obu panów i nikomu nic do tego.

shogun
Gość
shogun
Offline

bez przesady z ta wiejska dyskoteka, ten filmik ewidentnie byl robiony dla smiechu 🙂 . czy mi sie wydaje ze burneika trenuje w wand fight team ?