Cały świat żąda powrotu Nicka Diaza (MMAnews również!)

30 Marzec 2012
Cały świat żąda powrotu Nicka Diaza (MMAnews również!)

Sprawa Nicka Diaza toczy się dobrych kilku tygodni, podczas gdy sam obiekt zainteresowania cały czas milczy. Świat MMA zadaje sobie pytanie „Czy Nick Diaz faktycznie zakończy karierę?” i są to głosy głownie popierające niepokornego zawodnika ze Stockton, aby dał się namówić na powrót. Siłą rzeczy, głos w sprawie zabrał również prezydent UFC Dana White jak i osoby zupełnie bliskie zawodnikowi, tj. trener Cesar Gracie, którzy wręcz nie pozwolą Nickowi popełnić życiowego błędu.

Cesar Gracie:

„Nick ma dość polityki, tego całego zamieszania z marihuaną, sędziów… to trochę dziwne, ale powiedzmy sobie wprost… Nie zamierzam pozwolić odejść temu gościowi. Po prostu nie widzę takiej możliwości. Jest za dobry i zbyt ważny dla tego sportu. To mój obowiązek, nie ma możliwości żeby do tego dopuścić.”

Do wozu z napisem „Nick Diaz” przyłączył się również Dana White, który nie dopuszcza do siebie myśli o wypuszczeniu Amerykanina z rąk, zwłaszcza po tym wszystkim co przeszedł, żeby sprowadzić go do UFC.

„Myślę, że jeżeli Nick przejdzie na emeryturę, będzie to najbardziej zwariowana rzecz jaką widziałem w moim życiu. Ten dzieciak jest obecnie na szczycie swojej kariery, zarówno jeżeli chodzi o jego talent jak i o fakt bycia wszechstronnym zawodnikiem.”

Na jutro wszyscy zakładają t-shirty z podobizną Nicka (patrz zdjęcie u góry!).

Komentarze